bugün

tayt giyilmek için üretildiğindendir. ne yapsın kız süzme yoğurt mu yapacak taytla?
Kâr etmek.

Bir pantolona 70-80 lira vereceğine pazardan 5 liraya tayt alıp giyiyor işte. Siz de seksi falan sanıyorsunuz aslında ağzı kokuyor puştun..
ata binmektir.
kıza göre değişen bir olaydır. Kimi rahatına düşkün olduğu için kimi ise seksi olduğu düşüncesiyle giyinir. Buna karışmak bize düşmez.
Giyiyorum ulan ne var bunda. Fiziğimde aşırı güzel değil üstelik. Ama rahat, daha zayıf gösteriyo ve kışın benim sol bacağım çok ağrır nedense, onu sıkı saran bi şey iyi geliyo. Ve bazı kazaklara çok hoş oluyo, altına da çizme. Miss.
Ne bu kadar saçmalık çıkardınız anlaması güç. Ki giyse çoğu erkeğin rahat olduğuna katılacağı fikrindeyim. Ama çoğu entryden anlaşılacağı üzere sizin hakim olmaktan yoksun olduğunuz beyninizden çok çalıştırdığınız bir organınız var. Etiketlemeye devam sözlüğümün erkekleri(!).
modayı takip ediyordur yada yoga dersi görüyordur. büyük ihtimalle kızların çoğu rahatlamak için tayt giyerler, erkekleri etkilemek için genellikle mini etek giyerler.

(bkz: şakirt tespit edildi)
Ne taytmış arkadaş yorulmadınız mı konuş konuş?
Orospu çocuklarıyla aynı ülkede yaşadığını unutan kızdır , gelip sözlükte bik bik öteceklerini unutmuştur falan .
oo gündem değişmemiş. ne güzel ne güzel. amaçlar, niyet okumalar..

başarılar dileriz.

amacın ne kızım senin. bak delikanlılar merak ediyo?
Birkaç hafta önce eşime aldım bir tane. Harika duruyor. Yakışan giysin. Birşey yok ki bunda. Üstelik Çok da güzel görünüyor.
görsel
oramı buramı göstermektir. yalan yok. oramı buramı göstermek istemediğim zaman uzun birşeyle kapatırım. o zaman da rahat olduğu için giyinirim.
bu kadar dürüstünü de zor görürsünüz söyleyim.
eksileyebilirsiniz.
anlatıyim.

tayt giymek suretiyle hükümeti devirmek, anarşi ve kaos yaratmak istiyoruz. bir çeşit isyan, bir çeşit başkaldırı bu. geyikli, leoparlı taytların amacıysa çevre duyarlılığı yaratmak, mesaj vermek.

ya ya böyle işte.
Spora gidiyordur.
Bende vermek istiyorum ama şartlar elvermiyor.
Ya da gösterip de vermemek.
Her birey istediğini giymekte özgürdür fakat okul dahil her yere taytla gelen, içindeki tişörtünü, bluzunu hatta kış aylarında giydiği montu bile taytın içerisine sokan kızın amacını tartışmaya bile gerek yoktur.