bugün

bazı kezbanların beğenmediği güzel yiyecek.
öğrencinin yegane öğle yemeğidir.
aslında kedi dönerdir.
1 liraya satılan martı dönerleri vardı bunun bi zamanlar şimdiye kalmamıştır heralde.
kalitesinden emin oldugunuz yerlerde yiyin. cünkü inegin memelikleri bile katılıyor bu dönere...
öğrencilik yıllarındaki yemeğim.
(bkz: horoz gömer)
tavuk göğsü ve tavuk derisi ile hazırlanan et döner alternatifi yemek.
her zaman yemek için bir alternatiftir.
Tek lavaş ayran:3
Çift lavaş ayran:3.5.
Et kadar lezzetli olamaz.
Hatay usulü olanı yenmelidir.
hatay üsulü yemekten bıktığım yemek çeşidi .
tavukvari her türlü canlının döndürüldüğü öğrencinin gözbebeği yiyecek.
Et dönerden daha çok sevdiğim fakat fakir görünmemek için yiyemediğim dönerdir. Ama bazen çılgınlık yapıp kıyı bucak merdiven altı yerlerde yemiyor değilim. *
Bursalılar bilir Nalbant'ta Bursaspor otoparkının orda Atilla abim vardı onun tavuk döneri geldi aklıma.Mekan sahibi Murat abi Atilla abinin gidişinden sonra işleri rayına sokamamış gibiydi en son zira döneri bok gibiydi son gittiğimde.
Çok özledim be.

1 liralık martı dönere bile razıyım.
Ayran veya limonata ile iyi gider.
Son zamanlarda tiskindiğim yiyecek. Anam gün yapıp arkadaşlarıyla tavuk döner partisi yaparak yemeye zorladigindan beri soğudum yeminlen .
Anasını satayım enflasyon hiç vurmuyor buna ben çocukken 1.5 liraydı askerlik çağına geldim 2 lira işte bu yüzden vazgecemiyor insan tavuk döner aşktır öğrencilik yıllarımda ilişkimiz epey sürmüştü kendisiyle hem ucuz hem lezzetli hem doyurucu üstelik 2 lira daha ne olsun allah tavuk döneri başımızdan eksik etmesin.
Dönerse senindir biz iskender söyledik.

Yukardaki lafı kim, nerede kullanır diye merak ediyordum, sözlüğe nasipmiş. Kısmetin bol, yolun açık olsun sözlük. Anangillere selam söyle.
bir kıza ısmarlanabilecek en güzel yemek.
Kötü gün dostudur.
bursa da şehir kutuphanesinin karşı aralığında mahmut veya mehmet ustadan yediğim tavuk döner gidenler bilir.
(bkz: )pahalı mal kalitelidir algısı
Ulan kuş olup uçucam yakında yiye yiye bi hal oldu.