bugün

görsel
Ben niye ağlayım anlamadım. Maç berabere bitsin istiyordum berabere bitti mk. Hem bjk puan kaybetti hem fb hala düşme hattında daha iyisi şamda vizyon.
Ağlıyor ama sesini duyan yok.
Dün bu kediciğe tersten sapladılar.
Yüzüncü yılında götüne koyduğumuzun çocuklarından biri.
pratisyen yazar.
çaylak olmamak için düşüncelerini söyleyemeyecek kadar korkak ve ufak, ince pipili bir götçü yazar.

fikirleri ile savaşamayanların eksileyip, şikayet edip, ağlayıp çaylak yaptırmasını kazanç saymış ki mesaj atıyor "ay canım sen çaylak mı oldun" diye. bu seviye embesil *
Dayinin kızı senin annene teyze demez hala der öğrenmelisin bunu evlat * .

Hayır bide kendinden o kadar emin ki yanlış savunduğu şeye gülücük atarak "ya sen nasıl bir insansın ya" gibi imada bulunmuş * * * .
Dayının kızı amcanın kızı gibi akraba değil evlenebilir diyen insana laf anlatmaya çalışırken halasının kızı yerine teyzesinin kızı yazmıştır yanlışlıkla.bunla doktorluk arasında ilişki kurup ezikliğini gidermeye çalışacak laf edecek kadar beyinsiz değildir.
Bana;
biri senin dayının kızı olunca sen de onun teyzesinin oğlu oluyorsun

Diyen yazar.

Ve bu kişi stajyer doktorMuş arkadaşlar. Tıp fakültesini torpille morpille tanidikla kazandığını düşünüyorum.

Zira yarın obur gün buna bir hasta gelse kulağım agriyo dese gözünü çıkarır eline verir hastanin bu * .

Edit:hehe yanlışıkladir kesin çok emin gibi smiley göndermiş bide ama kendi kendini rezil ettiğinin farkında değildi.
Söyle bir baktım da gelip nickaltıma laf yapanlara çoğu silik yemiş. Gereksizler azalıyor günden güne sözlükte.
Çok ağzı bozuk yazar. Hele silik yemiş ve cevap veremeyecek bir yazarın ardından kötü şeyler yazması affedilir gibi değil... donuza ekledim kendisini. Mutlu ama uzak olsun.
Kalaşnikov a neden küfür ettiği merak edilen yazar insan bir destek koyar entry numarası verir vs.

Sadece küfür edilince ilgi çekmek için yapılmış gibi duruyor.
Gözlüklü, çekik gözlü, beyaz önlüklü tip olduğu düşünülendir.
(bkz: sakin ol şampiyon)
Olayı bilmiyorum ama yazılana bakılırsa %90 haklı.
hastalığımı tek çırpıda bilen yazar. Tebrik ediyorum.
Trolluk yapmaya çalışan ama onu bile beceremeyen...
Profilden görüldüğü üzere gözlükleri hiç çıkarmasını hatta şapka ve atkı eklesin.
(bkz: dr_33)
(bkz: subay77)
(bkz: polis34)

benzeri nicke sahip bir yazar.
yazıklarıyla gerçekten sözlüğe can katan güzel insan. hep aramızda ol hep böyle yazmaya devam et.seni seviyoruz.

(bkz: bursalı belediye başkanı)
değişik başlıklarda görmek muhtemeldir. orta düzeyde bir yazardır.
doktorsa zeki olma ihtimali %50 yazarı. zekiyse beyin bakımımı kendisine yaptırmak istiyorum.

not: malum öyle doktorlar var ki "bu mallıkla nasıl doktor olmuş" dedirtiyor.
sözlükteki ben dahil diğer tatarları başlığa toplamayı başarmış insandır. tanımıyorum.
Özelden taciz ediyor.
Valla severim kendisini çok sohbetim yok ama konuştuğum zaman iyi biri olduğunu anladım.

Zekidir de ayrıca.