bugün

Sevilmeyen, sözlükten ucurulması gerekendir.
Süper olur birde turşu yanına. Bir mersinli olarak tantuniye mayonez bile yakıştırıyorum güzel oluyor bence.
Tantuni: Limonun salata, çiğköfte, pide ile olan ilişkilerini kıskanmıcak kadar saf yürekli "senin geçmişin de kankaların da benim için önemli değil " diyen kardeşimizdir.
Limon:Yüz ekşitirken, ağız sulandıran, orospu ruhlu fingirdek ama masum (!) kızımızdır.
nick altıma uzun zamandır adam gibi birşey yazan ilk yazar.
troll bile değil.
sadece düşüncelerini yazdığı için, düşünceleri ezber bozan cinsten olduğu için troll sıfatına bile layık görülmeyen yazar.
Bi de çift lavaş olcak off acıktım.
pişman olmuştur ve tövbe etmiştir. şu andan itibaren bir daha ankara hakkında olumsuz şeyler yazmayacak, fütursuzca bok atmayacaktır. daha düzgün, daha efendi bir yazar olmak için elinden geleni yapacaktır.

iç ses: neyse ya 1 nisan şakası olduğunu yarın söylerim. şimdi sevinsinler biraz.
gece gece nickini görmek tantuni hasretimi alevlendirmiştir (başka isim mi bulamadım zalım).
son 10 dakikadır girdiği bütün entryler saniyesinde artılanan yazar.

entryleri artılayan aynı kişiyse gizli hayranıma buradan teşekkür etmek istiyorum.*
bu ikilinin oluşturduğu uyum aniden damağa gelir.
olmadı.
hiç olmadı.
Tantuniye bayılıyorum ama limonsuzundan.. Limon yiyemiyorum ben..

Bu arada bir yazarmış.. Tanımıyorum ama iyi yazmalar..
sözlüğün en süper yazarlarından biridir.
yanına ayran açıp bir de yemekten sonra çayla sigara yapılınca tadından yenmez.
(bkz: olsada yesek)
inşallah mersinlidir hemşeri çıkarız dediğim yazardır.
nicki ile bi taraflarımızın şişmesine sebeb olan yazar.

umarım bi güzellik yapıp kendini affettirir.
nick altına yazılanlar "ımmh canım tantuni çekti, tantuni olsa da yesek." gibi cümlelerden ibaret olan yazar.

yahu biraz da benim hakkımda yazın. kimim ben? tantuni ve limon diye bir yazar var heeyy!
Bos vakitlerinde ankara'yi gommeyi kendine amac edinmistir. Pek de haksiz değildir. Yersiz bi dunya övgü olursa adam da sinirlenir.
Tantuni ayraaaaan.

Gerisi yalan.

Diye bi video çekmişti bi abimiz.
geçen gün arkadaşımla birer buçuk çift lavas dürüm söyledik ve naçizane ben limonla beraber 22 adet acıbiberi yedim. korkuyorum çünkü daha büyük abdeste çıkmadım. sonuç yiyiniz, güzel ikilidir
en sevdiği film "behzat ç. ankara yanıyor" olan yazar. çünkü filmde ankara yanıyor hehehe.
"benim nick altım boş. hep başka yazarların nick altını dolduruyorsunuz, hayvan gibi şiğ yapıyorsunuz yav!" diye isyan eden yazar.
madem sözlükte ilgi manyağı bol. bana da ilgi gösterin, ilgi açlığı yaşıyorum. bir de ben şu sözlüğü manyak edeyim bakalım.

canı sıkılan bir yazar.
mersinli hemşerim olduğunu düşündüğüm tahmin ettiğim bir yazar olabilir.
izmirde yediğim ancak beğenmediğim gıda ürünü. ya yediğim yer dandik yapıyor yada cidden 5 para etmez. gerçi mekan merkezi bir yerde ve genelde dolu oluyor. demekki 5 para etmez.. tanesi 10 lira bir de ufacık şey. aç kalktım mnskm.