bugün

çok efsane yazardı be. saygıyla anıyoruz.
tantuni ve limon'a güle güle.

artık buradan devam ediyoruz:

(bkz: tacettin limoncuoglu)
Süper Mario hastası yazar.
nick altı savaşlarına bayılan bir yazardır.

yiyorsa buraya sataşın. evet.
yeni yılınız kutlu olsun yazarıdır. mutlu yıllar.
3882 entry ile 2016'da en çok entry giren 72. uludağ sözlük yazarı ilan edilmiştir.
görsel

boomerangg başlığından.
kılıçdaroğlu'nun kılıç batırdığı çakma atatürkçülerin nick altında cirit attığı süper yazardır.
sözlükteki en tehlikeli trollerden birisi. Adam tam bir can dündar. atatürkçü maskesi takmış atatürk düşmanı koyu bir pkk'lı kendisi.
2016 yılının en iyi uludağ sözlük trolllüdür. destekleriniz için teşekkür ederim.
100 artı alması umrunda olmamalı aynen böyle devam etmeli.

şaka lan şaka.

baktım bu arkadaş ne yazmış diye hani twit atsa yazdıklarını inan karakter sorunu yaşamaz. o kadar kısa ve öz olmayan şeyler.

kendisini tanımam etmem ve kırmakta istemem ama birinin bunu ona söylemesi gerektiğini düşündüm ve umarım yardımı olur.

zannetmiyorum ama hayatında başarılar.
Yetmez ama evet.

Gel senle yeni yazarları tokatlamaca oynayalım.
7777 entry'si olan, şimdiye kadar 700'ü aşkın başlık açan, 4000'i aşkın ulupuana sahip bir yazardır. üç yıldır bu sözlüktedir.

popüler olmak için illa kızlı nick mi almak lazım?
ne zamandır nick altı girilmeyen yazar kişisidir. kıymetli bir şahıstır. evet.
Hoşgelmiştir efenm.
çaylaklığını bitirmiş yazar. show must go on!
ota boka çaylak yapılmaktan bıktım. her zaman yaptığım trollük bugün sözlük formatına aykırı bulundu. format ne ara değiştiyse artık.

15 günlük çaylaklığın bitiminde hesabımı sileceğim. yazarlara iyi yazmalar. moderatörlere iyi yazmalar dileği yok.
kendisini tanırım. süper yazardır.
Bence kötü ikilidir. Tamam kebap ve limon çok güzel gider ama tantuniye zaten pamuk yağı gereken tadı vermektedir. Bana kalırsa limon sadece tadını cıvıtır.

Not: Bu tabii ki sadece adam gibi bir tantunici için geçerlidir, okul kantinlerindeki tantunimsiler için değildir.
takip ettiğim, kalemi sağlam yazarlardan birisidir. sen yaz biz okuruz.
nick altını rahat bırakmayacağım yazardır.
içine özenle limon sıktığı tantunisini yedikten sonra 3 şekerli çayını höpürdeten, bir yandan da sigarasını yakan zevk sahibi yazardır. evet.
Tabi Benden sonra.
sözlüğün açık ara en iyi yazarıdır. şimdi eksileyebilirsiniz. fakat eksiler gerçekleri değiştirmez, bunu da unutmayın.
anketör bir yazar.

gitmemi isteyenler açık artılasın (sonra eksiye de çevirebilirler), istemeyenler favlasın. düz artı ve eksiler bir şey ifade etmeyecek.

sonuç ne olursa olsun gitmeyeceğim ama yine de ne sonuç çıkacağını merak ediyorum.