bugün

boşanmış.

https://www.haberturk.com...haberleri-3576729-magazin
çene kemiklerimi ben kırdım.
Turluyorum şarkısı güzel olmuş rap pop karışımı gibi bir şey olmuş. Askerde dinleniyor en azından koğuşun gürültüsünü bastıran bir background müziği var.
o ses türkiye'de yok şarkısını söylerken ebru gündeşin aşk dolu hayran bakışları her şeyi açıklıyor. öyle bir kadının rap'e böyle bir bakışı varsa bu ülkede çok şey değişiyor demektir rap müzik adına. merak edenler için link:
https://youtu.be/r7RKHGaPl38?t=907
Bir keresinde okulumuza misafir olarak gelen rapçi. O ses türkiye sayesinde ünlenmiştir.
Yok şarkısı efsanedir. Gerçekten bir kere dinlediğinizde replay tuşunu sikmeye başlıyorsunuz.
Flex te cezanin veliahtı olarak gördüğüm rapper.

(bkz: çene kemiklerimi kırdım)
Adam nefes bug ı bulmuş.
o ses türkiye yarışmasında ki genç yetenek.

yarını iple çekiyorum tankurt manas ilk performansını sergileyecek. bakalım neler göreceğiz. finali göreceğinden eminim.
yok adlı parçasını bu gün kaç defa dinlediğimi sayamadığım rapper.
(bkz: tankut manas kim lan)
(bkz: Sırt üstü gömülür insanlar,
Ama sen beni yüz üstü bıraktın.)
dinlediğim şarkılarının arasında yok parçası çok hoşuma giden mc.
Değerlendirmeyi yaparken kendi şarkılarını söylediği göz önüne alınmayan ama gelecek vaat eden kendini ispatlamış bir güfteci- sanatçıdır.
Babası ülkücü olsun diye adını böyle koymuş buda rapçi olmuş.
neden elendi amk.
Gönlümüzün şampiyonu oldu. Şimdi umarım emre birinci olur. Kıbrıstan gelip bir kızın şampiyon olmasını istemem. Emre güzel türkü ve türkçe parçalar söylüyor. Gönlüm ondan yana.
An itibarıyla finalde elenmiştir.
ne dedigini anlamiyom ama kesin cok guzel seyler soyluyodur. ey ey yooo okuz musun o nasil bi guzellik.

edit: öff entry girdim adam elendi hahshahha.
ilk turdaki şarkısını neden söylediğini anlayamadığım rapper.
söyleyeceksen çene kemiklerimi kırdım ya da flexman'i söyle, elalem rap görsün amk.
katıksız mal.
Şöyle ki;
jssnzmsjshsyshsbxhxud

Hğeyyy.

Hshshdjdjdhd

Eyy eyyyy.

Yine de seviyorum.
Bu nasıl bir coolluk. Aşık oldum galiba.
Başarılı bir rapper. Youtube'da dolanırken 2009 yeteneksizsiniz videosuna denk geldim. Daha bebe, flexlerinde nefesi kesilen biri. Kendini baya geliştirmiş. Kitlesi de youtube yorumlarında, buralarda yok o sesten tanıdıysanız şöyle böyle konuşuyorlar da, adam 2009 2013 yeteneğe katılmış. Adam bu mecrada patlamış patladıysa zaten çok bizbilirizsizbilmezsinizciliğe gerek yok. Ayrıca rap için böyle yarışmalara katılmalara da çok soğuk bakıyorum.
tv8 izlemiyorum ve kimdir, nasıl birisidir bilmem ama sosyal medyadaki toplulukların sms dilenmesi olayı ön yargı oluşturdu. eğer gerçekten hakediyorsa kazanır umarım ama bu şekilde ne kadar ilerler bilemiyorum. gerçi bu programları kimlerin kazandığı da belli bir şey ama ne bileyim.
yarışma programına katılarak sınıfıni düşürmüş rapçi. olm senin böyle bir şeye ihtiyacın yok zaten seni bilen ve takip eden belli bir kitle vardı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar