bugün

Şöyle ki;
jssnzmsjshsyshsbxhxud

Hğeyyy.

Hshshdjdjdhd

Eyy eyyyy.

Yine de seviyorum.
Adam cool. Harbi cool. Duru$u, siklemez jest, mimikler. Samimi yuzu; sikerim ama sevmem tarzi. Beni sevme uzerim hareketleri. Tam Türk kizi icin bicilmi$ kaftan. Hadise neden yazmiyor acaba?
flexlerde iyi bir rapçidir. delil, 30 düğüm at, flexman şarkılarının yeri ayrıdır. ayrıca sözlerini bilsem bile hiçbir zaman eşlik edemeyeceğim kadar hızlı söylüyor. ceza kadar iyi flex yapamasa da başarılı bir rapçidir.
delil şarkısı gerçekten sağlam olan şarkıcıdır.

(şimdi sen bana kızıyorsun ya kardeşim, neden şebnem ferah'tan bahsedilirken rockçı denmiyor? neden candan erçetin'den bahsederken popçu denmiyor? çünkü onlar herşeyden önce şarkıcı. aynı dişçi gibi. bu bir meslektir)

ayrıca çene kemiklerimi kırdım şarkısını ezbere bildiğim şarkıcıdır.
o ses türkiye çeyrek final performansı bi harikaydı.. adamın çenesinin yayı yok aga yardırıyo vallaha...
ne dedigini anlamiyom ama kesin cok guzel seyler soyluyodur. ey ey yooo okuz musun o nasil bi guzellik.

edit: öff entry girdim adam elendi hahshahha.
O ses Türkiye'de tanıdıysanız bu adam hakkında bilginiz hiçe yakındır.
Flexleri çok iyi olan rapper.
o ses türkiyenin en underrated adamıydı. Kimse buralara geleceğini tahmin etmiyordu. Zeo kadar değer görmemişti ama en az zeonun iki katı bu adam. inanılmaz flex atıyor. Ve şampiyon olacak.
gelecek senelerde adı daha da fazla duyulacak genç türk rapper'dır. özellikle flex tarzında adını türkçe rap camiasında duyurmuştur.
neden elendi amk.
ne yapılıp edilip O Ses Türkiye Finallerinde kendisine yardımcı olunması gereken rapper.

Adam gayet başarılı. Artık türkiyede rap müziğin de olduğunu göstermenin vakti geldi.

yıllardır pop muzik, rock müzik ve arabeskten sıkıldık. Sokak sanatının artık yeryüzüne çıkmasının vakti geldi de geçiyor.

Rap müzik artık Sagopa Kajmer ve Ceza olayının dışına çıktı. Destek şart.

Zorunlu edit: inanılmaz derecede unlike gelmiş. genç bir arkadaşa destek olalım dediğim için çok üzgünüm. ayrıca bu şikayetlerin altında ceza ve sago fanboylarının olmasından endişe ediyorum. Ya da belki isyanqar26 arjantinden yine selam getirmiştir.
Umarım yarışmayı bu adam kazanır.
Bana türkçe rapi sevdiren adam gibi adam.
Başarılı bir rapper. Youtube'da dolanırken 2009 yeteneksizsiniz videosuna denk geldim. Daha bebe, flexlerinde nefesi kesilen biri. Kendini baya geliştirmiş. Kitlesi de youtube yorumlarında, buralarda yok o sesten tanıdıysanız şöyle böyle konuşuyorlar da, adam 2009 2013 yeteneğe katılmış. Adam bu mecrada patlamış patladıysa zaten çok bizbilirizsizbilmezsinizciliğe gerek yok. Ayrıca rap için böyle yarışmalara katılmalara da çok soğuk bakıyorum.
yarışma programına katılarak sınıfıni düşürmüş rapçi. olm senin böyle bir şeye ihtiyacın yok zaten seni bilen ve takip eden belli bir kitle vardı.