bugün

cavır izmiii'mizin güzee akideşi. her sözlüğe ilazım. toplaşıp yiyin gaari! (bkz: swf).
edit: haddimi aşmamışındır inşallah!
gevrek desem kızarmı acaba diye düşündüğüm başka nasıl kızdırabilirim ki onu diye neden bilmiyorum gereksiz düşüncelere daldıran, bu yüzden üzerindeki bu hayalimi ertelediğim ve sözlüğe ilk geldiğim günlerde (bkz: dün bir bugün iki) beni adana 'lıya benzeten kişi. zeki birine benziyor. (bkz: ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim)
dokuzuncu nesil sıcakkanlı uludağ sözlük yazarımız.
Issız kuytu köşelerden, beraber döneceğimiz kardeşimizdir. izmir göztepedir.
gevşek yazarımızdır. özelden mesaj atıp vurim mi sırtına diyecektir kesin.
bayan yazarların üstüne biraz fazla düşüyor sanırsam.
erkeğiz diye ilgini çekmiyoruz galiba.**
boş işler müdürü.
sevmediğim yazarlardan biri, bana bir keresinde artistlenmişti ondan dolayı heralde. entrylerini beğenmiyorum çok yapmacık geliyor bana.

eee nasılsın diablo? izmire çok yağmur yağdı diyorlar doğru mu?

edit: izmir'e de bayağı yağmur yağmış, öyle dedi bana. kırgınlığı tatlıya bağladık bitti bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak.

şemsiyeyi yanına almayı unutma diablo.
samimi bulduğum yazar.
assur kralı kadar başına taş düşsündür.
1000000 tane başlık açıp hepsine aynı şeyi yazıyor.
buçuklu takım tutmayan delikanlı yazardır. helal olsundur.
göztepe süper lige çıktığında bursa deplasmanına bekleriz kendilerini.
arasıra sözlüğün kapısında karşılaştığım yazar. kendisi her daim orda galiba, yeni gelenleri karşılamakla meşgul.
aynı renklere gönül verdiğimiz renkdaş yazardır.
çay, sigara eşliğinde hoş sohbet yapılabilecek bir şahsiyet. kız olaydı iyi olacaktı ama olsun sevgilim değilde kankam olur ne yapalım şansızımıza küselim.
zevk sahibi yazar...
bu kadar mallığın arasında kültürden yana tavır koyuyor.
alkışlıyorum!
gece tayfası listesini ateşleme görevlisi.
geceleri kendini gosteren hoş bi yazar. ayık kafayla sozluge girmediği muhtemel.
Duyarli yazar. Ayrica hafizasi da guclu. Bir gece evvel verdigi sozu hatirladigi icin tebrik edilesi.
doğum günümü kutlamış yazar. belli etmesem de pek sevdiğim yazar, teşekkür ederim kendisine. *
sevdiğim, saydığım sözünü her zaman dinleyeceğim yazardır.
tarihci nesildaş izlemekteyim kendisini.
bu gece de görevini aksatmamış yazardır.**
görsel
nick altını, yeşil kırmızıyla donatmak istediğim yazar.
gece ansiklopedisi kıvamındadır şu sıra. sayfa sayfa çeviresim geldi adamı iyi mi.
severek takip ettiğim ender yazarlardandır. helenistik dönem ile ilgili yazılarını merakla beklemekteyim.