bugün

üstüne bunu orda ölen 5 kişinin ölüm sebebini incelemeye gittiği yerde yapıyor. Şimdi ne beklenir o incelemeden ki ?
Ölülere ne kadar değer verdiğini gösteriyor.

http://haber.mynet.com/ha...na-goreyim-625670-guncel/
söylenecek söz bulunamayan bakandır. nereye bakandır, niye bakandır anlamakta güçlük çekilen bakan. rahatlıkla bakmasa daha makbul denilebilecek bakandır. trene bakıyor gibi bakan bakandır.
en güzel cevabı ldp vermiştir

--spoiler--
Necip Türk Milletine önerimdir:

Günün birinde kabinenin bir bakanı dün olduğu gibi sizlere davul zurna esliğinde "haydi oyna, takla at" gibi bir talepte bulunursa lütfen kendisine "Senin maasını ben veriyorum, ben tef çalayım sen oyna" yanıtı veriniz.

Cem Toker
Liberal Demokrat Parti
Genel Baskanı
--spoiler--

ben oyumu helal edebiliyorum ya siz?
o vatandaşa az bile olan bakan. insanlar hakettikleriyle yönetilir.
takla atan yüzde elliye bakandır.
allaha şükür ne bakıma ne de bakana muhtacız.
Dayanamayacağım ; bu adam maldir. Bunu aday gösterip seçenler ise malın daniskasidir.
bakan değil maymun terbiyecisidir. o yüzde elliye müstehaktır. verin siz oyunuzu, takla atarsınız maymunluk da yaparsınız.
iktidarda kalacaklarından şüphesi olmayanların işi ukalalığa vurduğunun yansımalarıdır ne yazık.

O taziye sahipleri bi takla attırsaydı da bundan sonra öyle baksaydı bakacağı yere.
rte 'nin önünde attığı taklalardan alışkanlık kalandır.
suç oy veren taklacıda bakana laf yok.
aslında şaşırmamamız gereken bakandır. insanın kendisine saygısı yoksa başkası size neden saygı duysun ki?

gene seçsinler. çoğalsın böyle bakanlar. insanlar buna gülüyor. gülüyor ya. komik buluyor. aklım almıyor benim. espri anlayışımız çok değişmiş. el ense olmaktan da öte olmuşuz. pek güzel pek hoş.

buna gülenlere lan it diye hitap etmek istiyorum. mahsuru yok bence.
alışmıştır önünde atılan taklalara efendim. adam haksız sayılmaz.
"takla at" dese amuda kalkıcak tonlarca adam tanıyorum.*
kötü espri yapmayı halkın üzerinde deneyen bakanımsıdır.
halkçılık anlayışlarını ortaya koymuştur.
neden sevindigini bilmeyen bir vatandaş neden bakan oldugunu bilmeyen bir bakan muhteşem ikili işte .
iktidara geldiklerinden beri vatandaşına attırdığı taklalardan haberi olmayan bakan söylemi.
bu milletin kişisel menfaatleri için atmadıkları taklanın ve onurlarının kalmamasını kendisine referans almış bakandır. memleketin yarısının bakanıdır. benim değil.
koyunların takla atamayacağını bilmeyen bakandır. o vatandaşa da üzülmüyorum, eden bulur arkadaş. bu soysuzu başımıza bakan olarak atayanlar da bu adamlar. bakan ne derse desin, seneye siyasete kesin devam edeceğini bildiği için, vatandaşa köpek muamelesi yapıyor.
bakan olur başbakan olur isim önemli değildir, isimler gelir geçicidir. asıl önemli olan makamlardır. demem o ki 60 yaşındaki adamın elini öpüp nasılsın diyerekten halini hatrını sorarak önünde el pençe divan duran adamlara bakan olabilme fırsatı vermeyenler utansın, bu bakanın değil onu oraya getirenlerin ayıbıdır. inşallah kapak olur bunlar da gereken cevap seçim zamanı verilir.
Yüzde bin beş yüz, ilk seçimde, takla atan kişinin gidip oy vereceği bakandır.

Siz dua edin, bakan sadece takla atmasını istemiş.ben böyle halk bulsam yemin ediyorum daha farklı şeyler isterdim.
türkiye cumhuriyeti içişleri bakanıdır. heyhat! ülke ne hallere düşmüş. şaklabanlara kalmış meydan. hesabı sorulacak elbet. ülkeyi bu hallere koyanlardan hesap sorulacak bir gün. ama benim üzüldüğüm nokta bu zihniyetten, bunlara oy veren kara cahillerden hesap sorulamayacak olması. bugün kraldan daha çok kralcıyken yarın kral düştüğünde ilk tekmeyi vuranlar yine bunlar olacaktır. maalesef çeşitli kanunlarla içi oyulan çarpıtılan demokrasi böyle bir şey. ileri demokrasi!
(bkz: Allahını seven takla atmasın)
filozof, büyük düşünür ,derin insan. akp nin değerine değer katandır.
(bkz: ananı da al git)
(bkz: sarayda yaşıyorsun)
(bkz: körsün yine de iş vermişiz)
(bkz: takla at oyna)

kısaca: ebeni de s*ksem veriyorsun o oyu.
(bkz: at mı)