bugün

O halde takip etmemek.
Bana denk gelmemişsiniz demek ki.
rutin, Bilgi edinme isteğini ķörelten durumdur. hayata küstürür. Evet.
Üstteki yazarın nicke bak. Tuzlukla koşmuş.
iyi bakın bulursunuz.
iki dk önce yazarlık verildi ben şuan sıkıldım.
iki yil aradan sonra sozluge geri dondum. acikcasi sozlugu biraktigimda sacma sapan entryler giren tuhaf tuhaf yazarlar kol geziyordu.
gozlemledigim sudur ki su an daha onemli (!) ve politik konulara yonelme var...
Daha yeni gelmişsin otur dinlen biraz tıfıl, dedirten düşünce.

Ayrıca, bi bitin artık.
ilgiyle takip edilmeye değer isimlere denk gelmeyi umduğumdan beni üzen ifadedir.
daha yeniyim, yapmayın arkadaşlar.
bulursanız haber yollarsınız.
Üzücüdür. Yok mu ulan kafa dengi kaliteli yazar.
Devecialpay var hem de yakisikli.
daha beni tanımıyosunuz.
mesnetsiz iddiadır.

değerli kardeşlerim, bu tip mesnetsiz beyanlar şevkinizi kırmasın. bol bol yazın, günde 83-87 tane entry girin ve fark edilmenizi sağlayınç farkı elbette ki fark edeceklerdir.
iyi görememekten kaynaklanır.

yardımcı olayım:
(bkz: bona fide)
sabit düşünce genellemeleri bir kenara itmezseniz takip edeceğiniz kişiyi tabi ki de bulamazsınız.
zor azizim zor, bu zamanda nerde eski yazarlar, kelimesinin gelmesi muhtemel kelam.
(bkz: yazarların tepki koymadığı hayati şeyler)
arsızlığın, soysuzluğun, affedersizin ama budalalığın son raddesidir!!!!!!

değerli kardeşlerim, efendiler! uludağ sözlük nadide ve nazenin bir platformdur. ben buradaki bütün yazarların var ya taaaa evet taaaa en küçük zerresine bile kefilim. hemen hepsi donanımlı, hemen hepsi kaliteli erişkin bireyler. adamsınız, insansınız!

hal böyleyken biri çıkıp "ben uludağ sözlük'te takip edebileceğim, yeterli tek bir yazar bile bulamıyorum" derse zorruma ve dolayısıyla borrruma gider, önce karşısında beni, erkan elektar'ı bulur. yok böyle bir şey! azıcık adam ol, insan ol değerli kardeşim. edep yahu!

sallasan kaliteli yazara denk geliyor değerli kardeşim sen ona rağmen bu şekilde o tarafa doğru konuşursan şu yönden haksız duruma düşersin. yeter artık yeter! sağduyu sağduyuda bir yere kadar.

--spoiler--

sponsorlu link: görsel

--spoiler--