bugün

Herşeyi bildiğini zanneden ve herşeye muhalefet eden, sizin söylediğiniz şeyin tam tersini söyleyen aptal insanlar. Bu insanlar en yakın dostlarınız da olsa, bu insanlarla görüşmeyi bırakın. Kendi boklarında boğulsunlar. Gerekirse yalnız kalın, arkadaşsız kalın ama bu insanlarla aranıza mesafe koyun.
Her gün haberlerde erdoğanın sesini duymak. O çatlak çatlak bağırışı cumhurbaşkanı olduğu halde hala muhalefete dadanması. Ya gözün doysun altın kaplı evde yaşıyorsun cumhurbaşkanı oldun daha ne istiyon ya al canımı da al dünya senin olsun ya yeter bağırma Kulaklarım kanıyor artık.
yalanın başladığı anda tahammülüm biter.
Haksızlığa uğramak. iftiraya uğramak. Yanlış anlaşılmak. Emek verdiklerinizin vefasız çıkması. acı içinde kıvranırken kimseye belli etmemeye çalışmak.
Cahillik.ve inat ile cahilligin birakilmamasi
3.dünya ülkesi olmayı sindirmek.
Allah’ım, sen konuyu biliyorsun. *
Aptalca ve mantıksız olan şeyler.
ergen muhabbeti.

dayanamam.
Çevremdeki her şey.
eleştiriye gelemiyorum bi de gürültüye, ikisinin ortak noktası olarak konuşan insanlara.
Küçük düşürmeye çalışılmak.
Asfalt yaparım karşımdakini.
osmanlı torunuyum diyen ellerinde zülfikar sallayan insancıklarımız.
konuşurken birinin sürekli bozmaya çalışması.
Ukala insanlar.
Kesinlikle kendime tahammül edemiyorum. En zor şey bu inanın...
insan ırkının tamamı.
Ciddiye alınmamak.
sacma sapan triplere girip kabagın size patlatılmasıdır.
Yalan olduğunu bildiğin bir hikayeyi dinlemek. Ve yalan söyleyen birine yalan söylüyorsun diyememek.
değiştiremeyeceğin bir olay karşısında elinden bir şey gelmeden seyretmek, ellerinden bir şeylerin milim milim kayıp gitmesini izlemek, sanırım kısaca kaybetmek.
Ben Karşımdakine kızarken onun sadece susup izlemesi..
Şeyler midir bilemem ama, "insanlar" net..
Nezaketsiz, saygısız üslup ve tavırlar. Sığır gibi hareket edecekseniz hiiç etmeyin. E biz de sabır taşı değiliz.
Karşılıklı ilişkilerde üçüncü kişi olmak.