bugün

tahammül sınırlarıni zorlayan tiplerdir. örnek verecek olursak yalakalik eden, kendini üstün gören,öven , karşılıksız iş yapmayan ve kendi menfaati için kimseyi tanımayan tiplerdir.

edit : (aklıma geldikçe ekleyecegim )

insanları dış görünüşüyle yargılayan tipler.
Kendi egosunu tatmin etmek için sürekli başkasını küçümseyen tipler nefret edilesidir. Ne yazık ki etrafımızda doluca mevcut.
bir bok bildiğini sanıp, aslında hiç bir şey bilmeyen tiplerdir. ulan sokrates, zamanının en büyük zekalı adamı bile "bir şey biliyorsam, hiç bir şey bilmediğimdir" demiş. daha sen ne kültüründen, ne bilgisinden bahsediyorsun, birader?
Egolu ve saygısız insanlardır. Ağzına kürekle vurulasıdır.
O konuşurken senin her ne kadar haketmese de sabırla dinlediğin halde sen konuşmaya başladığında daha ilk cümleni tamamlayamadan araya giren, itiraz eden tiplerdir. Kısacası dinlemeyi bilmeyen tiplerdir hatta sığırlardır. Kız erkek farketmez bunların tam olarak karşılığı sığırdır.
Devamlı paradan konuşan insanlar.
selam vermeyi yavşamak olarak algılayan tiplerdir.
(bkz: narsist kişilik bozukluğu)
Hep ben bilirimci tipler.
-bilmedikleri konular hakkında yorum yapan
-kendini göstermek için birilerini kötüleyen
-her konuda yalan söyleyen ve bu yalanlara inandığımızı düşünen
-insanların dış görünüşleriyle basitçe dalga geçen
-beğenilme kaygısı taşıyan
-sürekli cinsel konulara giren
-bir şey yaparken çevresindekileri düşünmeyen.
-her şeye küfür eden
- her şeye gülen, cıvık olan
-sürekli melankolik takılan
-huzuru bozan, saygısız, terbiyesiz, görgüsüz, kaba, ukala, bencil, egoist ve sadist gibi özelliklerin herhangi birini yada birden fazlasını bünyesinde barındıran...

Tiplerden nefret ederim, asla tahammül edemem.
ele güne yaranmak için sürekli onların düşüncesini tasdikleyen tipler de hiç çekilmez. belli bir ideolojisi yoktur. ya da vardır ama herkesin düşüncesi bir olmadığı için kim ne derse ona göre renk alır bunlar. sen bir konu açarsın evet haklısın der. başka bir yere gider onlara da haklısın der. mesela sizin yanınızda siyasi olarak başka bir görüşü söylerken başka bir ortamda kızlara yaranmak için kızların benimsediği görüşe kayar hemen. evet haklısınız bende öyle düşünüyorum diye muhabbeti ilerletir. 10 dakika sonra az önce tasdiklediği düşüncenin tam tersi şeylerde söyleyebilir. bukelamun gibidir. böyle tiplerden uzak durun.
Felsefesi, dunya gorusu, kendisine saygisi olmayan tiplerdir.
dızoların alayı.
her şeyi ben bilirim havasındaki insanlardır.
Bana dokunmayan yılan bin yaşasın havasında ki insanlardır.
Her insan potansiyel olarak birilerinden hoslanmayacaktir. Karekter uyusmaz. takilmamak lazim.
Çok bilmişlerdir efendim.Bunlara çok bilmediğini anlatmaya çalıştığın zaman ise atak moduna geçerler.
kendilerinde sike sürülecek kadar akıl yokken olası durumlarda başkalarına akıl vermeye Çalışan insanlardır.
çok para kazandığını belli etmeye çalışan erkekler ve birde -cığım diye konuşan erkek. bir arkadaşı var eşimin ne zaman görse fatolinacığım n'aber diyor ağzına kürekle vurasım geliyor.
Her şeyden çıkar sağlamaya çalışan tipler. Ayar oluyorum.
doğru düzgün bilgi ve kültür sahibi olmadığı halde havalı kimselerdir efenim. bunların ezikliğin sonucu olarak ortaya çıktığını düşünmekteyim. nitekim bu konuda hiç yanılmadım
Geveze ve iki yüzlü insanlar.
enişte kisvesi altına sığınan tipler. kısaca tüm enişteler.
31 olsa çekilmez insandır gevşekdir insanın alt nüshasıdır.
Sozlugu sahiplenip savunan tipler. Trolun biri eglenceli bi baslik acar hemen altina damlarlar:

-Oo liseli
-Bi bitmediniz
-Sozlugu siktiniz
-Zall memnun musun

Vs vs. Amk hep diyorum ulan zall sahiplenmedi sozlugu sizin kadar. Asil siz bi bitmediniz.