bugün

entry'ler (22)

şişli etfal de ayaküstü sıçan teyze

hastanenin orta yerine sıçması bi yana,donunu hangi ara indirdiğini çözemediğim teyzedir.

sözlük aşkı istiyorum

kriterlerimi belirleme aşamasındayım.belirledim nefes alsın yeter.

kızıl saçlı dövmeli kadın

delikanlı kızdır,en azından Çoğu erkekten.

gelmiş geçmiş en karizmatik ad soyad kombinasyonu

sait faik abasıyanık.

dimitroyati çanakkale deydi rojhat neredeydi

1915 den bahsediyorsun yazar efendi. diyarbakır'ın şehit verme olasılığı yok gibi gözüken yıllardan bahsediyorsun ki yine de 500 e yakın şehit vermiştir amed sizin söylediğiniz rakamlara göre, o tarihte diyarbakır'dan çanakkale'ye ulaşım ne şekilde sağlanıyordu yada diğer doğu illerinden acaba biliyormusun? nereden bileceksin bilsen böyle bir başlık açmazdın zaten. kürtlerin çanakkalede olmadığını düşünmen normal çünkü kürtlerin varlığını asırlardır hazmedemeyen nesillerin torunlarısınız belli.son olarak şunu söylüyorum bide sen git sarıkamışta kaç tane bursa'lı şehit var onu araştır.

60 bin tl verip hyundai i30 almak

Mazda 3 gerisi yalan.

zengin arkadaş

onlarında gönlü zengin kişiler aradığını bilmekte fayda var tabi para o kişiyi bozmamışsa.

eski sevgiliden gelen mesaja cevap vermemek

mesaj atan bayansa kesinlikle cevap verilir dediğim ve cevap vermeyenlerinde kesin tl bakiyesinin olmadığını düşündüğüm olaydır.

ankara da görülen 500t

arıza nedeni ile ostimde tamir görmüş olması muhtemel araÇtır.test sürüşünde denk gelinmiştir zannımca.

tahammül edilemeyen tipler

kendilerinde sike sürülecek kadar akıl yokken olası durumlarda başkalarına akıl vermeye Çalışan insanlardır.

galatasaray başakşehir maçının derbi olması

trabzon spor ve galatasaray maÇının derbi olmadığını anlatan doğru tesbit.

mor sacli kiz

o saÇlarına sokayım dedirten kişi modelidir.

melis babadağ

kimdir necidir neyin nesidir bilmem ama ismiyle doğru orantılıysa güzel olduğunun kesin olduğunu düşündüğüm kişidir an itibarı ile.

yazar nicklerinden ismini tahmin etmek

enteresanbirinsan : bütün sözlükler birleşip tahmin etseler yinede bulamazlar. adı üzerinde enteresanbirinsan.

allahın kendi gibi birini yaratma gücü

cenabı allah kainatı yaratmıştır,kuran'ı kerim'i indirmiş ve peygamberlerinide göndermiştir yer yüzüne bundan gerisi düşünülemez. düşünenin dini yoktur zaten.

sevişilen en ilginç yer

hastane odasında hasta yatağı. sevişilen kişi hemşire olunca daha bir başka.

1 şişe viskiyi 600 liraya satan bar

geÇenlerde gittiğim fakat iÇerdeki Çıplak spriptiz yapan bayanları gördüğümde ilk önce fiyat sorduğum ve arkama bile bakmadan arkadaşlarımı alacağım bahanesi ile kendimi dışarıya attığım bardır. ismide salinas clup. sakın diyorum.

1 lirayla yapılabilecek en güzel şey

önünüze gelen ilk allah rızası iÇin bir sadaka diyen ihtiyaÇ sahibine vermek en güzeli olsa gerek. bir sadaka bin müsibeti öteler.

hadi müslümanlar bunu da açıklayın

sırf entry girilsin diye başlık aÇan şahsiyet! Şuan iÇinden '' allahım bunları yazdığım iÇin beni affet'' dediğini duyar gibiyim. daha Çok tövbe dersin. (bkz: cehennemliksin)

bilgisayarda oynanan ilk oyun

bilgisayarda oynadığım ilk ve tek oyun travian isimli bir oyun. Strateji oyunu olması itibari ile çok ilgimi çekmişti ve bir sezon oynayıp, oyunun en iyi derecelerinden birini alarak son verdiğim oyundur.