bugün

Eskiden severdim kendisini. Sevişmeden uyumayalım şarkısı özellikle cok güzeldir. Son yıllarda hakkında çıkan haberler kendisinden soğutmuştur. Herkes hak ettiğini yaşar sonuçta. Yaşi geldiği için biraz da dedikodulardan kurtulmak için evlendiğini düşünüyorum. Geçenlerde hamile diye okumuştum tabi bilemeyiz. Mutluluklar dileriz. Yuva yıkmış deniliyor. Sağlam bir yuvayı kimse yıkamaz.
kociş ile balayı keyfi.

görsel
Bu poza da güzel dediler heralde. Düğünden peri paso aynı poz.
sesini beğenmediğim abartılan sanatçı.
bkz.( Thranduil )
Kim ne derse desin bu ülkenin en kıymetli sanatçılarından biri...
Akustik kayıtları albüm kayıtlarından katbekat güzel olan şarkıcılardandır. Rubato ile söylediği bir "oluruna bırak" vardır ki mükemmeldir. Rubato müziğiyle sıla yorumuyla şarkıyı çok üst noktalara çıkarmıştır.
görsel

bu karıdan adam olmaz.
silada burnunu karistiyor ve gaz cikariyor tipi var.
zaten cok surmeyecegini biliyordum.
iğrenç birisidir.
kocası Hazer Amani den boşanmış.

https://www.posta.com.tr/...zer-amani-bosandi-2298611
görsel

Samimiyetsiz biri. Sırf herkes tweet atıyor diye tweet atarken yanlış ibrahim’in tutuklanmasına destek vermiş. Evet.
Kadına şiddete karşı fikir savunup başka kadına tivit yüzünden laf etmek, kral mk.
Hakaret etmiyoruz dövmüyoruz sövmüyoruz kadınlar eleştirilemez diye bir kural çıktı bizim haberimiz yok. Adama bak samimiyetsiz iş yapanı eleştiririm cinsiyetiyle ilgisi ne? Evet.
eleştirilmesi gereken onca “büyük” varken, anlamsız yani. Herkes eleştiri yapabilir, okeyiz orda.
Şarkıları güzel hayatı hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
severiz be.
şarkılarını severim, geçmişte şahsına sempatim de vardı, davranışları falan da harbi geliyordu ama artık şahsına olan sempatim kayboldu, sadece sanatına karşı sempatim var.
Bol detoneli 2. Sınıf şarkıcı...
aşkının reklamını yapan insan...

cümle alem duysun aşkımı, hissettiklerimi diyerek hareket etmektedir...

erkeklerin popisini kaldırmaktadır..

bu kadıncağızın nasıl bir duygusal eksikliği var da sevmeye sevilmeye bu derece anlam yüklüyor, aklım almış değil doğrusu...

yani adına aşk dediğimiz şeyi bu kadar yüceltmesi, büyütmesi yanlış bana kalırsa...

insan biraz da yalnızlığından beslenmelidir. yalnızken de bir bütün olabilmelidir...

yarım yarım yaşamak, böyle hissetmek ve bir başkasıyla tamam olmak biraz yanlış mı acaba?
eskiden severdim kendisini. ancak Ahmet Kural olayında çirkinleştiği için soğudum kendisinden. dayak yemiştir yememiştir bilemem ama bence sıla Ahmet kuralı dövmüştür. çünkü kendisinde o potansiyeli görüyorum. bir de hakkında Ziynet Sali ile lezbiyen ilişki dedikoduları vardı. harika bir ikili. yakışır diyorum başka da bir şey demiyorum.
Bu çapsız şarkıcıyı çağına ışık tutmuş aydınların yanında yakıştırmak hangi hadsizin işi!
bütün şarkıları aynı olan şarkıcı. tarzını çok beğenmiyorum.
Her an tokat atacak gibi bir beden dili var. Tokat atmayı en çok yakıştırdığım insan.
10 yıl önceki halini falan beğendiğim fakat yaştan nasibini aldıkça çirkinleşen ve bana erkeksi kaba ve itici gelen bir kadın, hele o façalar falan..