bugün

Doktorlarin gereksizligini savunan kisiye az bile soylenilmis sozdur ,ama bizim vicdanlarimiz o kisiler ameliyat masasinda veya saglik sikintisi izdirabi cekerken bile meslege karsi saygimizdan elnden geleni yapar .boyle de nankor insanlar mevcuttur hayatta .no problem.
suratina pembe tolga gibi dolarla vurmak lazim gelen doktor..
o cümlelerin üzerine az bile demiş doktordur.

çok kolay değil mi bir canlı organizmayı, bir insanı kesip biçmek, sağlığına kavuşturmak ve geri dikmek.

ulan daha gömleğinin düğmesini bile dikemeyenler tutupta doktorlara laf söyler, karşılığında lafını yiyince de zırlar ya, asabım bozuluyor vallaha.

az buçuk zekan olsa, seni sağlığına kavuşturan bu şahsa laf sokmayıp teşekkürünü edip def olup gidersin. ama zekan kıt ise ve bu adama laf sokarsan o da sana sokar kardeşim. açık ve net.
"hııı benim babam senin babanı döver ki bi kere" demesi de muhtemel olan doktordur.
Haklı doktordur. Öyle karşıdan konuşması kolay. Sıkıyorsa olun aazizim!
+1 diyor ve arttırıyorum.
basur avuçlarken bulmaca çözen doktordur.
Tıp öğrencisi olarak söylüyorum tıbbın zekayla alakası yoktur. Sadece çalışacaksın o kadar. Ha çalışmaya sabretmek de çok ama çok zor iştir. Ancak zekayla katiyen alakası yoktur.
aslında hasta bakıcı bile olamayacak zekaya sahip akepeli doktordur.
Sadece çalışmayla asla kazanılamacak bölümdür.nice insan kazanicam diye deli gibi çalışıp telef olmuştur.özellikle ygs sınavı süre sınırı olduğu için zeka gerektiren bir sınavdır.kazanmak için zeka ve çalışma gereklidir.ha ben kazanamadım bok atıcam inek dicem hepsine diyosan buyur eksile kardeşim.
(bkz: üniversiteye giriş sınavının zeka ölçtüğünü sanmak)
doktor olabilmiş ama zeki olamamış insan kişisidir.
görsel
evet insan kişisi.
Tıp fakültesi nasıl kazanılır tıp nasıl okunur bitirilir birinci elden biliyorum bu nedenle adam haklı beyler.

Üniversite sınavı ile girersin girmesine de okuyup mezun olmak hele de uzmanlık herkese göre değil.
Gaza gelmiş doktordur, egosuyla baş başa bırakılmalıdır. Sanki zorla biz kendisine doktor ol dedik.
instagram hesanın kullanıcı adını dr.xxx yapanlar için fazla iddialı laftır.

Hayatımda böyle gerizekalılık görmedim. Sırf karı kız eklesin diye dr.xxx diye kullanıcı adı alıyorlar.
(bkz: bir kere sevişsen geçer diyen jinekolog)
sıkıysa devre kur diyerek cevap verebileceğim sağlıkçı kişisidir.
Sıkıysa hiçbir şey yapmadan dur. canın sıkılır lan.

(bkz: işsiz olmak)