bugün

bir cacık olmaz bu erkekten. erkek dediğin kopçayı çıkarmalı, baktın çıkaramıyorsun kopar gitsin o zaman. hala kendine güveni yoktur bu erkeğin sevişirken hala karşısındaki hatunu o cafelerde tirip yapan "ayyyy feridunn burda içmeyelaaooouuuiigggmm" kelimelerinin sahibi hatun sanıyordur lakin yanılıyorsunuz beyler. **
işi ilerletip dişiyle bile açan erkekler vardır. *
derdini annesiyle paylaşan gariban erkektir.

evet bu benim, gülmeyin. çok oldu ama öğreneli.
joey tribbiani bakışlarıyla açardı.
(bkz: sutyenin kopcasina attıran erkek)
sevgilisinin önden kopçalı sütyen kullandığını farkedememiş erkek olabilir.
tecrübesiz erkektir.

ayrıca kopça çıkarılmaz açılır.
mahalle dilinde süt oğlanı ya da bisküvi oğlanı olarak adlandırılan erkek.
"ay yazikkkk" dedirten erkektir.
sevgilisi tarafından "bu daha sütyeni açamıyor beni nasıl açacak diye ' işin başında kırık not verilen erkektir. kendisinden cacık değil hoşaf bile olmaz.
bu, en tecrübeli erkekler* için bile zaman zaman önemli bir sorundur. sıkça yad ettiğim mucidinin kim olduğunu bilen varsa bana yazsın, kesin toptur ve kadınları rakip gördüğünden ibneliğine yapmıştır.
yeterince uğraşırsa karşısındaki bayan için "daha bunu beceremiyor, gitsem mi acaba" düşüncesi oluşturabilecek erkektir.
Bu kabusu sık sık yaşayan kabiliyet düşmanı erkeklerin önden bir dokunuşla tık diye açılabilen sütyenlere tapma nedenidir.Bu erkek tipleri genelde sevişmeye başlamadan önce üniversite sınavına girerkenki stresi yaşarlar.Sınavda "allah'ım inşallah çalıştığım yerlerden soru çıkar" diye düşünürkene, yaş ilerledikçe hayat ve yatak sınavında da hatunu soyma noktasında "allah'ım inşallah kopça değil çıtçıtlıdır,yada önden açmalıdır, yada umarım sütyensizdir"diyebilecek kadar tırsık dua budalası erkek tipidir.
kızı sütyenin içinden çıkarmayı denemelidir.
manyak erkektir ya da kopça koleksiyonu yapıyordur. Tam bilemedim şu an.
En basit yöntem makasla iplikleri kesmek olacaktır. Aslında en kullanışlısı jilet ama, makas daha güvenli.
(bkz: önce ağzındakini bitir)
sütyeni ağzıyla parçalamayı denemelidir. olmuyorsa eliyle de parçalayabilir.
pratik yapması gereken erkek.
çıkarmasındır efendim. açsındır. zira çıkarınca yenisini almak zorunda kalacaktır. bu da ona pahalıya patlayacaktır.
bir de sütyeni tek eliyle açabilen erkek vardır ki (bkz: tt), daha aktivitenin başında böyle cengaver bir hareketle karşılaşmak, "zannımca güzel şeyler yaşanacak" dedirtir insana.
sütyeni çıkarmak için uğraşmak yerine

- sen soyun ben geliyorum!

diyerek mutfağa içki almaya giden erkektir.
öncesinde bir dizi hormonun çağlayarak kana hücumu yüzünden alarma geçmiş erkeğin bu basit şeyi yapmakta zorlanması gayet anlaşılır bir durumdur ama tabii ki her gün bu işi çorap çıkarır gibi yapan kadına bu kadar basit bir şeyde erkeğin zorlanması aptalca gelebilir.
en hizli sutyen acma yarisina katılamayacak erkektir.
"kıyamam sanaaa" dedirten erkektir.
beceremeyen acemiler için videolu anlatım ile:
http://www.trtube.com/izle.php?v=fqioinetzj