bugün

kraliçe gibi evlenilir o zaman.
Öyle de bi evleniyolarki aklin hayalin durur diye cevap verilen soylem.
Her ne kadar inanmasanızda ilahi adalet bir şekilde tecelli ediyor. Her gece biriyle yatan bir erkeğe açmamış tomurcuk denk gelmiyor gelmezde zaten gelirse sıkıntı var demektir.

Beyinlere hükmeden yaratan kulunun hakkında hakettiği ne ise onu vicdanlara koyuyor. Öyle muamele ediyor.

Doğrular kimilerine yanlış, yanlışlar kimilerine doğru gösteriliyor.
ortalarda bir edinburgh dükü olmadığından sorun teşkil etmeyendir. işte atıyorum bi gtü boklu berke ile atıyorum sidikli merve evlenecektir, kasmayınız.
Geçersiz söylemdir. Hem de nasıl evleniyorlar! Prenseslikten de kraliçeliğe terfi ediyorlar.
Ne adaleti dünya üzerinde adaletten bahsetmek biraz saçma adalete daha var o mevzuu derin malum herkes bilir.
Evlenir öylede güzel evlenir ki tövbe adalet yokmuş dersin zaten bize müjdelenen adalet dünya üzerinde söylenmemiştir. Uydurdun tamamen uydurma olduğu anlaşılıyor.
kesinlikle benim savım da bu yönde.
şerefsiz it gibi yaşayıp her boku yiyip prens gibi evlenemezsin
erkeklerin bilmesi gerektiği hayat gerçeği.
orospu çocuklarının iddia ettiği hayat kuralı.
görsel
Kendini dünyanın en adam gibi adamı sanıp başka erkeklerin yaptığını aşağılayıp saman altından su yürüten insan bozuntusu erkeklerin ifadesidir.
Ya bi git çay koy kendine allasen.
Prenses kadar asil olsan da sürtükten daha az kıymetli olursun bu da hayatın bi gerçeği.
evlendikten sonra hiçbir şekilde prenses gibi yaşanamayacağı için, sadece düğünde prenses gibi olmak yerine tüm hayatım boyunca prenses gibi olmak daha mantıklı. zaten burda yapılan prenses-sürtük ayrımının gerçekte yapılması imkansıza yakın bir şey.*
Çok mantıklı bir önerim var: türk erkeklerini beğenmeyen kızlarımız neden ülkeden siktirip gitmiyorsunuz, bir gidin de millet rahat etsin. Sürekli kafa sikiyorsunuz kezbanlıklarınızla. Hiçbir düşünceye saygınız yok.
prenses gibi yaşayıp sürtük gibi evlensek..
bu da mı gol değil?
Gayet de evlenir.
Yeni atasözü.
gayet de evlenirsin ki genelde böyle oluyor artık. ayarcı facebook ablası, instagram şırfıntısı lafları bunlar. Çatır çatır hem sürtük gibi yaşayıp akın akın çırağan da düğünler mi dersin neler istersen.. it, uğursuz olmak lazım bu devirde.
(bkz: adam haklı Dağılın)
insanlar üçüncü şahısların özel hayatı hakkında yorum yapmamalı bence. Başka şeyler de söylerdim şimdi ama uykum var.
ne sürtüklerin bir gecede prenses olduğunu gördü bu gözler...
Ben piremses gibi yaşayıp sürtük gibi evlencem.
Evlilik epi topu iki bilemedin üç saat. Prens yada prenseslere layık bir düğün. Ya Sonra? Karakterin neyse o çıkar ortaya. Eğer bir kral yada kraliçe asaletine sahip değilsen ha kralla evlenmişsin ha kraliçeyle. Ne farkeder? Sen asil bir kral yada kraliçe olamadıysan hikaye. Etiketler güzeldir de, etiket değildir kalite.
Komik prensesten kastın nedir bilmiyorum ama surtukten beter yaşayıp kafasi çalışan orospular şimdi çok iyi evlilikler yapıp kendilerini iyi satmaktalar. Gerçi kimbilir nasıl adamın burnuna halkayı taktilarsa yataklarına kadar kahvaltının gittigine şahit olundu bu nelan essek dilimi yedirdiniz adama...
Valla öyle bir evleniliyor ki.

Öylesi daha mutlu prenses aq.