bugün

Muhtemelen B12 vitamini eksikliği olan insandır.
kansızlık sorunu yaşıyor olabilir, hatta vücudun susuz kalmış olması büyük olasılıktır.
demir eksikliği/kansızlık vardır.
benimdir.

2 yıldır poşet bile taşıyamıyorum bu yüzden.

dr. b12 azıcık eksikmiş belki bundandır dedi ama azıcığı buysa büyük eksiklik halinde ölmem lazım herhalde.
Benimdir . D vitamini eksikliğinden dolayı hiç enerjik olamıyorum. Ha uyumuşum ha uyumamışım değişen tek şey göz altlarımın rengi.
konuşmaktan yorulmayan kişilerdir. kafa şişirler başka zararları yoktur. yararları hiç yoktur.
Eğer ki fizyolojik bir problemi yoksa kişinin muhtemel depresyon semptomudur diyebiliriz.
fibromiyaljiden muzdarip olabilir, uzmana görünmesinde fayda vardır. Zordur, halinden diğer çekenler anlar.
Son zamanlarda çok yorgunum nidalarıyla çevremdeki insanları yıldırmış olan benimdir, pişman değilim. *
yorgunluğunun olmaması için ilacının su içmek ve bol meyve yemek olduğu insandır. bol meyveden kastım çok çeşitli olmasına gerek yok. bir çeşitte yeter.
Benim bu. Bu yüzden doktora da gitmiştim, türlü kan testleri falan yapıldı hiçbir şey çıkmadı.

Günün sonunda doktor bana mutlu olup mutlu yatmaya çalış diyip gönderdi.

Off off.
lanet olası hashimoto'dan muzdarip olabilir.
bence herkes yorgun kimi iş yüzünden kimi özlem yüzünden kimi okul yüzünden. hayat zor ne diyelim *
Kişi sürekli yorgun olduğunu ve hiçbir şey yapmak istemediğini söylüyorsa mutlu olup olmadığına da bir bakmak gerekir. Zira mutsuzluğun etkisi de olabilir bu. Kendimden biliyorum. Yorgun değil sadece mutsuz olduğumu anladığımda kendime çeki düzen vermiştim.
yaşantısına mana katan bir şey yoktur.
efendim.
bildiğim bir hastalığım yok ama çocukluğumdan itibaren sürekli halsizim. fazla aktif olarak bir şeylere katılmam, çok sorumluluk alamam.
fakat bu ileride yaşamımı gereken şekilde devam ettirmemi etkileyebilir. en azından bir kan testi yaptırıp değerlerime baktırmam, (demir eksikliğine pek ihtimal vermiyorum ama) ve aile hekimimden bana dikkat artırıcı yazmasını rica etmem gerekecek.
Geceleri fazla enerji harcıyordur.
Kan değerleri muhtemelen düşük olan insandır.veya yatmaya yakın saatlerde yemek yemiş insan da olabilir.
Benim.
Kan değerlerinden ya da Demir eksikliğinden kaynaklanan bir sorun değildi benimki tiroid bezlerinden kaynaklı bir sorundu. gerekenden fazla çalışıyormuş.
Tsh tp3 ve tp4 hormonlarından anlaşılıyor.
Hapları kullanamıyorum bu ara ve aşırı şekilde halsiz hissediyorum.