bugün

Keşke serbest kalsa imralı da beslemektense serbest bırakıp da kaza!! kurşununa gitmesi daha iyidir.
kılavuz istemeyen köydür.
AKP nin 3 yillik emeğidir, tatava yapmayin saygi duyun %50 ye.
aha da buraya yazıyorum: teröristbaşı serbest bırakıldığında, şu anda, böyle bir şey olmayacağını, olursa sert tepki göstereceklerini sanan akp yandaşlarının ezici çoğunluğu hiç ses etmeyecek ve akp'yi desteklemeyi sürdürecekler.

nereden mi biliyorum? zira kendilerini kendilerinden bile iyi tanırım. görüşüm yandaşların hoşuna gitmediyse "beğenmedim"i bassınlar ama dediğimi unutmasınlar.
yetmez ama evetçi, çalıyor ama çalışıyorcu, kefen goygoycusu, makarna ve kömüre imanlarını,insanlıklarını beş paralık edenlercilerin mutluluktan topukları götlerine değecektir.

elektrik paralarını ödemekten ,yeşil kart masraflarını karşılamaktan, tecavüzlerinden, hırsızlıklarından, cinayetlerinden, katliamlarından memnun olmalılar ki, yardakçılık yapmakta beis görmemektedirler.

o katillerin, bi gün öldürdükleri sizlerden birinin yeni tayin öğretmen, polis, doktor çocukları olabilir vakit epeyce geçmiş olur o gün işte.

yağlı kazıklara gelesiceler...
Demokratik çözüm süreci başlamadan yıllar önce yani doksanlı yıllarda mhp nin merhum milletvekili mehmet gül'ün yaptığı açıklamalarda gün gelecek öcalan serbest kalacak dediğini görebilirsiniz.
dikkat etsin de serbest kalip sehit ailesine denk gelmesin.
(bkz: adamın götünden kan alırlar)