bugün

imkansız olsa da porsche 356 ...
(bkz: chevrolet impala)
görsel
(bkz: chevrolet camaro ss 1969)
görsel
(bkz: 1969 ford mustang)
görsel
bazıları siyah ve klasik sever.
1969 chevy camaro.
camarro ss.
dodge chalenger.
dodge charger.
(bkz: Lamborghini Countach)
(bkz: Audi Quattro Concept)
klasik amerikan arabalarından herhangi biri ya da "cadillac"
(bkz: sözlük yazarlarının araba markaları).
(bkz: volkswagen jetta)
sözlük yazarlarının almak isteyipte bir türlü alamadığı arabalardır. 10.000 tl lik olanada fazlasıyla razıyız. honda civic 94-95 veya bmw 3.16 compact 96-97 yeter be sözlük.

(bkz: içlenmek)
(bkz: vosvos)
dışardan bakınca komik durmayan her araba olur. Yakacakla bineceğin kötüsü olmaz. Tabi şöyle bi 72 mustang hayallerimizi süslemeye devam edecektir.
yazarların hayalindeki arabalardır. bu bazen otomobil olur bazen at arabası. ama benim ki ata arabası statüsünde sayılabilir. serçe istiyorum ben. 1. sınıf öğretmenim öyle tatlı sürerdi ki onu hep içimde kalmış. isterim ki Allah'ım benim de bir serçem olsun. herkese hava atasım gelince onunla tur atayım da kıskansınlar.
ömrüm boyunca legal-illegal ne iş olursa yapıcam ve bir lamborghini alıcam...sonra binicem üstüne vurucam kırbacı, vurucam kırbacı...yok lan sonra binicem satıcam dünyayı gezmeye başlıcam para umrum değil hayatımın amacı bu be! fazlasını da değil azını da değil bir lamborghini alacak parayı kazanmak sonra herşeyi bırakcam.
almak isteyipte bir süre sonra alabileceğim araba; mercedes c180
almak isteyipte asla alamayacağım ve almak istediğim araba olarak kalacak olanı; mercedes sls amg
şu an mecburiyetten dolayı aldığım araba ise; doğan slx**
auidi r8.
bmv Z4.
bir iki sene sonra kavuşuyoruz birbirimize.
2007 subaru impreza 2.0r.
de lorean isterim o kadar.
BMW 3.30ci.
(bkz: fiat bis)
emanet ve kiralık olmayan herhangibi araba. bu benim için yeterli. sonrasına sonra bakarız şimdilik bu.*
(bkz: el arabası)
vosvos ve bmw.
genellikle alınamayacak arabalardır.
tartışmasız mini cooperdır. tam bir bayan arabasıdır. tatlıdır, baldır, kaymaktır.