bugün

sevgili olduktan sora sozluk hesaplari ortak bir karar ile kapatip hatta silmek gerekir.
inanılmaz güzel bir duygudur. her aşama zevkli gelir.
tecrübeyle sabit, büyük bir hatadır.
iki tarafın da çok konusacağı bir sevgililik durumudur.
gelecekte başıma gelebilecek olay. ama şu anki haliyle bile sözlük kadar iyi ortam yoktur efendim.
krizin kralının çıkacağı garanti olan hadisedir. sol frame de bir sürü dal döl yazıları varken ve bu yazıların bazılarına sahip yazar sevgili varken ve iki taraf içinde geçerliyken, nasıl bir mide sahipliği bunu doğal karşılar.
Şu an başımda olan olay .önceden deseler inanmazdım.inanamazdim.çok da güzel ilişki.kafa dengi falan felan.kendi 3 ya da 5.nesil.pek aktif biri değil hatta hiç.tek sorunumuz şu olmuştu : fuckbuddy başlığında fakbadi olaraktan onu tarif ettimdi.ertesi gün geldiğinde ne konuştu ne öpüştu yalnız sikisti.ehehehe neyse ben dedim sevdiğim yanlış anladın falan felan düzelttik özetle.onun dışında herşey güzel.
tercih edilebilecek durum.

tamam hadi sevgili olalım!
Sosyal medyadan yapılan her ilişki ya da sevgili , sahtedir, sex kokar.
bir yastik ta sevisin.
bence korkunc olan bir durum, dedikodusunu da yapamazsin ha.
Mantıklı iş değildir.
olur mu la amk teker teker bütün entryleri kontrol edip bunlardan dolayı kavga etmek felan. hele işte sevgilim şöyle bir hatun olmalı şunları yapıyorsa krodur ay 1.95'ten aşağısı taşağımı yesin tarzı entryler varsa, ki vardır. sıçış.
sozluk erkeklerinin olmak icin can atip da soyleyemedikleri durum. sol frame'e bakin da anlayin be ablalarim. roar!
güzel durumdur aslında. ya da sevgiliyi sonradan yazarlığa teşvik etmek felan. hoş durumlar.
neden olmasın, zafere giden her yol mübahtır.
hangi biriyle?
efendime soyleyeyim kismetin nereden cikacagi belli olmuyor gordugunuz gibi.kismetse bagdattan gelir.
güzel bir şey olsa gerektir. sözlükte sevgili olanlar zaten çok vardır. benim bildiğim bile 10 15 tane var.
sözlük geyiklerine ve sosyal medyaya aşina olan 2 insanın birlikteliğidir. keyifli muhabbetler çıkar oradan kanımca...
ilişki aşık atışmasına döner hacı. ergenler hariç (am göt meme başlıkları açanlar), sözlükte zeki yazarlar mevcut. bol kapışmalı bir ilişki doğabilir.
Yok ki oyle bisey denecek durum.
Asla gerçekleştirmeyeceğim eylem.
Teklif beklemektir. Hâlâ bekliyorum. Evet malım. Sana ne smileyi.
Hamballıktır, havanda su dövmekten farksızdır. Sevgili, Ha deyince yanında olandır gerisi boş bir hikaye.