bugün

(bkz: bizde niye yok)
Kızlar arasında görülendir. Çünkü kadınlar birbirini çok seviyor gibi görünüp arkadan birbirinin kuyusunu kazmaya bayılır.
En nefret ettiğimdir.

Kankacılık ne yaa ıyk.
Sanırım yalnız basıma bu ise dahil oldum.
Naber knk.
Sözlüğü keyifli yapan şeylerden biri.

"Kanka" hoş bir tabir değil ama ben burada sürekli iletişim halinde olduğum eğlenceli insanların entrylerine salça olmayacaksam, onlar benim entrylerime yorum yapmayacaksa niye yazayım ki.
Benim hiç kankam olmadı abi.
2009 senesinden beri sözlüğe şahidim. Birileri gider birileri gelir. Bunlar arasında zaman zaman ufak gruplaşmalar olur. Normaldir. insan bir çok farklı sebepten ötürü kendine yakın hissettiği insanlarla hasbihal ortamı oluşturabilir.

Yakın zamanda bu Kankalar topluluğundan birinin dağılmasına tanık olduk. Bu grup var olduğu sürece yapmış oldukları kankacılığı eleştiren bir grup vardı. Siz de bunların kimler olduğunu az buçuk biliyorsunuz. Şimdi ne yapıyorlar bir bakın allah aşkına. Sürekli nikaltlarinda nasıl fink atıyorlar. Sevdikleri insanlara dokunulduğunda yalamaya başladıklarına bir bakın. Bu yıkılıp giden Kankaların içindeki yaşlı başlı adamlara özel mesajda abi çekip, yakaladığı yerde bok atan anime karakterine bakın mesela bir. 10 kadın yazarın 9 unun altına yalamalı entry giren meczup şarapçılara bakın bir şu an ne yapıyorlar ? Kankacılık mı ıyy diyen köpek tacinin karısına bakın bakalım kimlerle Kankacılık oynuyor. Daha kimler kimler var aslında...

Keselim burada. Bu zavallı asosyaller hakkında daha fazla konuşmak israf.

Edit3: Niye yazdığımı açıkladım. Hala aynı soruyu soruyor. Bizim hakkımızda niye yazıyorsun diyor. ne desem bilemedim. Neyse senin sayende tanındım tamam. Jsjdjdhdnn

Edit2: senin gibi biri buna neden takılır diyen oldu.

Şu sözlükte bir elin parmağını geçmeyecek kadar insanla sorun yaşamışımdır. Onlarla da kısa süreli olmuştur.

Bu yazıyı da yazarken bu kişilerle aramda bir musibet yoktu halen de yok.

Ama ben bir insanın kendine ses edilmedi diye o kendini bir şey zannetmesi var ya; Ona kılım. Böylesine de lafları sokup çıkarmaktan zevk alıyorum. Olay budur.

Edit:
v klarnet calan sarapci koala isimli yazarımız ben miyim o dedi. Hayır sen değilsin. Zaten mesele iki ya da c kişi de değil.
Canım kankalarım.

görsel
Onlar kendini biliyor.
hepsi sahte gerçek dost nadir bulunurken burda nasıl olucak.
Meczup şarapçı yarmıştır.
Akp döneminde gerçekleşmiştir.
kilise sarapcisi'nin işidir .
Sanal arkaşlıktır umarım bir gün tanışma fırsatımız olur

Korkmayın lan Organ mafyası felan değilim.
(#33428093) entryde durum açıklanmış. ekleme yapmayacağım.

her ne kadar sinir bozucu da olsa bu "kanka"ların çoğunun, yazarlığını sildirip sözlüğü bıraktığını biliyoruz. günümüz itibariyle bitme noktasına ulaşmış olması ziyadesiyle hoşumuza gidiyor.
leş bi şey ya. genelde yek başına var olamayan çelimsiz çirozların başvurduğu müessese.
Tupac dinleyen/seven biriyle henüz karşılaşmadığımdan benim sözlükte kankam yok, kafam da rahat. Devam edin siz.
Olmayan kankacılıktır evet.
yani kursanız kankacılık yapacaksınız?

ya var ya ne diyelim. bakıyorum bi yere bi şey yazıyoruz. fırıldağın biri uçup geliyor, sanarsın başımıza bodyguard. lan kevaşe sana kimsenin bi şey dediği mi var?

ulan bi kere insan, evet insan dediğin tek başına işini görebilmeli. bu tipini şe ettiklerim anca böyle var olabiliyorlar. başkasının götünde gezmezlerse rahat edemiyor sıfatına sıçtıklarım.

valla bi sözlükte ortamın iyi olması için bu tür ibneler kattiyen paketlenip atılmalı. kendini korumaktan aciz amına koduklarım.
kilise sarapcisi ve türbanlı kankalarının başlattığı akım.
ben görmedim arkadaşlar, ama hayır da demem yani.
Sahte kankacılıktır. Hepsi çıkar için.
Bizde niye yok diyor!

T-rex dinleyen tırrekler eqlesin.
niye benim kankam yok lan? nerden alınıyo kaç para ulan bu kanka?
bize uğramayan kankacılık faaliyetleridir.
içlerinden birine laf söylesen tayfa hemen parçalamaya gelir.
kendini savunamayacak kadar seme değil kimse bir bırakın artık.
Gidin özelden yalayın birbirinizi amq. Saçma sapan başlıklar, yemin ediyorum 8-10 yaşında öğrencilerim var böyle bir muhabbetleri yok. Hepsi cool ve ne yaptığından emin.

Çok cıvık ve eğitimsiz hareketler.
Troll kalitesi ile iq paraleldir, sizinki iyice zıvanadan çıkmış şımarıklık. Adam olun akıllı olun lan biraz.