bugün

kime göre neye göre çirkin ve kaç tane sözlük hatununu canlı gördün diye cevaplanası önermedir.
doğrudur. hepsi şişkolatadır.
(bkz: halt etmişsin sen)
bir beşinci nesil yazarın katılmadığım tespitidir.
o nesilleri bilmem de, dokuzuncu nesil hiç fena değil.

dokuzlar örgütü
(bkz: çirkin sensin tağam mıaa)
bu sözlüğe üye olurken içinde bir "belki kız düşürürüm" umudu olan yazarın hayal kırıklığı belirten tespitidir. yazılarla, bilgi ve bakış açılarıyla anlaştığın insanların fiziksel görüntüsü neden bir anda konu oldu, ben o kısmı anlamadım. sözlük kızlarının yazısını, bilgisini eleştirir, görüşünü belirtirsin de, daha görmeden -hatta görmüş bile olabilirsin- görsellikleri hakkında ahkam kesmek, nasıl bir aklını kaybetmişliktir? burası sözlük, podyum değil. podyuma çıkanlar hakkında tespit de bulunabilirsin, sözlükçülerin fizikleri hakkında değil.
Sözlüğe hatun avına gelip kimseyi tavlayamamış yazarın feryadıdır. Ayrıca güzelim, güzeliz.
çirkin kız vs. kandaki votka miktarı.
görmeden inanmam.
eldeki verilere bakılarak doğru ya da yanlış olarak değerlendirilemeyecek durum.
her genelleme gibi bunda da yanlışlık payı vardır. güzellik gibi çirkinlik de göreceli bir kavramdır.
çirkin kız çok az, güzel kızdan çok ne var.
ya alıp da karı yapacakmışsınız gibi kendinize yok güzel kız yok çirkin kadın, yemek yapan yapmayanı. size ne ki hocam.
bir anda değerlendirilmesi yapılamayacak olan durumdur.
sozlukteki erkek yazarlarin harikulade yakisikli olup kadin yazarlari begenmedigini gosteren cumledir.
sözlükteki kızlar bir erkek olarak gördüğüm kadarıyla harika,muhteşem,müthiş,süper hatta "so cool" dur.kesinlikle yanlış bir söylemdir.
ilgi çekmeye çalışan ergen bir arkadaşın açtığı başlığa bişeyler yazmakla yazmamak arasında kalmak, en nihayetinde yazmaya karar vermek.
arkideş, beğenmiyorsan çık git !
çirkin kadın yoktur,nerd kadın vardır.
yazar burda dikkat çekmek istemiş.
son derece haklı bir tespittir. hatta bu hatunlar bi de utanmadan kıs kıs gülerler böyle atılan oltalara.*
''sözlükte hatun mu var la? '' diye sordurtur adama.
doğru olmayan söylemdir, ben gördüm güzel var.
rocco siffredi'den olma, adriana lima'dan doğma, inanılmaz yakışıklılık ve seksilikteki, ancak daima hakkı yenen ergen sözlükçü feryadı.
(bkz: çamur at izi kalsın)
önemli olanın zeka ve iç güzellik olduğunu unutan erkek söylemidir. bu arada, merhaba kızlar!
(bkz: hatun mu hatun ne arar la sözlükte)
(bkz: tencere kapak uyumu)