bugün

kendilerinden bir mesaj beklenmetedir.

edit: burada bir entry vardı, ne oldu? neyse

sözlükteki ermeni asıllı yazarlardır.
ayrımcılık ve fişleme yapmak isteyen yazarlar yüzünden siteden ayrılmayı düşünen yazarlar topluluğu. (bkz: suskunlar)
senden benden farkı olmayan yazarlardır.
Imha edilmesi gerekenlerdir.
ülkemden defolması gerektiği gibl sözlükten de defolması gerekenlerdir.
Nedense ifşa ve imha edilmek istenirler. Oysa türkiye kültür başkentiydi, türkiye din, dil demeden her kesimden insanı bünyesinde barındırırdı. Ne oldu o türkiye?. Bugün ak parti hükümetinin dejenere kabiliyeti en humanist, en ötekileştirmeyeni bile harcadı. Şimdi mesele benim, senin ermeni olman değil de sadece kemalistinmi, sadece müslümanınmı ötekileştirilmemesi?.
baştaki ermeniler kadar merak edilmeyendir.
Sosyalist bir ermeni melezi olarak içinde bulunduğumdur.

Faşist türkçülere selam olsun.
Ülke düzenine karşı cikarlar.
varsa selam etmediğim hepsi kemalizt yazarlardır.
Anto ulan!!! inanmayan sorsun. Ataları ermeniymiş. Öyle demişti. Esmer ya da kumral yazarlardır. Soykırım yok deyince konuyu değiştirirler. işlerine gelmez.
Ermenilerin Yaptıkları soykırımlar nedeniyle hesap vermesi gereken yazarlardır.
Melez bir ermeni olarak burdan selam ettiğim yazarlardır.

Edit: eksileyen türk faşistlere de ayrı bi selamlar olsun efenim.
kardaşyan sisters'la aynı soydan geldikleri için şanslılar.
(bkz: böyle ibe gibin puşt gibin bişey)
Şaka lan şaka. insan olduktan sonra sorun olmayandır.
eksilerden anlaşıldığı kadarıyla hiçte azımsanmayacak boyuttadır. ama bunlar dışarıda kürdüm ya da türküm der. işte vatansız orospu çocuğu olmak böyle bir şey.
nicklerinin görünmesiyle birlikte tüm tirkoların korkudan saklanacak delik aramalarına neden olurlar..
Senin benim gibi insanlardır. Senin zihniyetin gömülsün amk.
aklı başında olan kardeşimizdir. ama bir dallama vardı; götü yiyen nişantaşı na gelsin ben buradayım diye başlık açmıştı. adres istedim vermedi. ulan sanki bağcılar da oturuyor pezevenk. nişantaşı nda oturup atarlanmak neyin nesi.
Yarı ermeni-yarı azeriyim ve bir insanım. Sözlükteki siyah saçlı yazarlar, sarı saçlı yazarlar tarzındaki başlıklar kadar anlamsız olan başlıktır.

(bkz: boş insan uğraşları)
Dışlanan yazarlardır.
sözlükteki göt veren yazarlardır.

ya karabağ, ya ölüm!

açık ve net evet.
(bkz: ilaydathemagnificent)
Bu uyuz itler adına kendilerinden özür dilediğim yazarlardır. Boşuna bu tipleri anlamaya çalışmayın. Her şeyleri gibi nefretleri de oluşturulmuş, duygularıyla oynanmış tiplerdir.
Արի, մոխիր.

》 ari, mokhir. Swh.