bugün

zall'ın haberi olmasın, küser valla.
asi horoz'un olmadığı listenin taa amına koyim afedersiniz amına koyim..
harbi popi olan liste. ama ne derece insadirlar o tek tek tartisilir.
beni sinirlendiren tek şey orospuluk yapıp bizim sözlük erkeklerinin fantezilerine dahil olanların listeye girmesi.

sikmişim listeni. ha ben de arada kaynamışım ama tekrar sikmişim listeni.

edit: parodn ya orospuluk yapmak zaten popi olmaktır. tekrar sikiyim listeni ama.
fatihintakendisi
rabiaolmakisteyenpelinsy
zehrebatirilmisbicakkeskinligi
fikir muhendisi fikri
dir bence. evet feyizli yazarlar.
vay anasını buraya bile girememişim.
bu uşağa kısaca bks derdim. artık o bir bsg .
edit: yok la avkurmadım. sonuna swh koymamışım.
Güncellene güncellene online yazarlar listesine döndü. Elleşmeyin dayılar kaç para lan popi olmak.
(bkz: am göt meme)
şaka lan şaka, sözlüğün kalem çürütenlerini gördük, emeğe saygı. *
ilk 8 dışındakinin alayı imitasyondur. diğerleri hatırla isim yazdırmıştır. ilk 8 sonrasını es geçiniz.
adının ''sözlük asosyalleri '' olarak değişmesi gereken KOLPA listedir.
(bkz: erecto)
Gereksiz yazarlardır. Kimisi 42 bin entry girer popi olmak için. Kimi yetkiliyle takılıp sonra radyoda basın açıklaması yapar. Kimi foto paylaşır. Kimi twitter. Sözlükte popi olmanun bir çok yolu vardır. Ama hepsinin ortak bir özelliği vardır. işsiz ve asosyal olmalarıdır. Yani sözlükte popi ama dışarda yüzünü gören kaçacak delik arar. *
(bkz: herkesin bir popisi vardır)

(bkz: herkesin popisi kendine)
sözlük ahalisi tarafından yanlış anlaşılmış, amacı sadece sözlük genelinde konuşulan ve herkes tarafından bilinen insanları herhangi bir sıra ya da nitelik olmadan sözlük ahalisine duyurmak olan liste.

4 sene önce silik olmuş yazarlar için listede yok diye atarlananları zate anlamıyorum.
yazarlardan gelen düzeltmeler sonucu son haline ulaşmış listedir.

gün gelir devran döner kimileri unutulur, kimileri coşar bu liste güncellenir. ancak şimdilik hepimize hayırlı olsun.
elbette bu listede ben de yokum.
çünkü sözlükte popi olmak, reelde ezik olmanın yansımasıdır.
Ne kadar sabıkalı varsa yazmış. L tipi ceza evi gece sayımı gibi. içinde güldüren troll kardeşlerimiz de mevcut tabi.
uzun bacaklarımla giremediğim listedir. yazıklar olsundur.
kime göre neye göre hazırlandığı merak edilen listedir.
(Bkz: urangu ) değildir. (bkz: kim ulan bu urangu)
bende popi olmuşum yuppi.
ben niye yokum la?
çoğu troll olan güya popi yazarlardır. trollük yapmayan adamın popi olması çok zordur. zaten popi olsa ne olur, size popi oldunuz diye plaket mi verecekler.
Kendimi göremediğim liste. Vardır elemanın bir bildiği.
çoğunun yeni yetme olduğu listedir. 6. nesilden sonrasını koymaya gerek bile yok. mbpt hariç.