bugün

ırkçılık yapan ideolojik yazılar yazan kürt düşmanı bölücü vatan haini yobaz yazarlardır.
anormal tiplerdir.
(bkz: mavi deniz)
ırkçı,dinci ve abaza yazarlar.
kıllı ve şişko kızlardır.
(bkz: siempre)
ben hariç bütün erkek yazarlar.
milliyetçi yazarların tümüdür.
(bkz: leonardo creates) * *
inci sözlükten kaçmış yazarlardır.

mal gibi başlıklar açan yazarlardır.
antikaw militarist koşulsuz şartsız tam olarak budur, bir insan beş kere bir sözlükten neden kovulur bu durumu açıklar gibi.
Milliyetçi düşmanlarının tümü. (bkz: david the morbid) , (bkz: keditutanmanyakfare)
resulbalay
en başta pkk yandaşları olmak üzere, troller, ergenler, ergen zihniyetliler, dine küfredenler, saçmalayanlar ve ciddi entry girme kabiliyeti olmayanlar...
Katiliyorum bence de haseki hera sultan 'dır.
Bari bu listede adım olsun.
on birinci nesil yazarlar. evet.
Bence benim.

Su veren itfaiyenin hortumunu...
Haseki hera sultan.

isme bak la hepsi çelişki.
Su götürmez biçimde benimdir o şahıs.
cinsel fantezileri için başlık açan yazar(!)lar.
kafatasçı yazarlar,
babasının anasının düşüncesi neyse hiç düşünmeden , yargılamadan budur aga diyen tipler,
alayının aq . Şunlar bi uzaklaşsın da oksijeni bitirip ustune boş yere ozon tabakasına zararları var. daha ne olsun şunların uçup gitmeleri için bilmiyorum ki..
Düşüsene ( düşünemiyor ) ; gereksiz bi insansıb , topluma , kendine bi faydan yok , sadece yaptığım cevremdeki negatif enerjiyi arttırmak.. Kendimi asarım lan..
Nefret soylemleri olan baslik. Siz mi karar veriyorsunuz kimin gidip kimin kalacagina?
sözlüğün yarıya yakınına tekabül eden yazarlardır. yok arkadaş ben çok gerekliyim demiyorum elbette. ancak gerçekten yarısı gereksiz bu sözlüğün..

cinsiyetçi başlıklar açmayı ve açılanlara saçma sapan entiriler girmeyi kendisine görev edinenler, hükümet yalakaları, sürekli birilerine laf sokma amacı ile kendisi ile yarışan tipler, futbol başlıkları her ne kadar çok olmasa bile açıldıklarında o başlıklar altında aklını kaybedenler ilk aklıma gelenler..

bir kaç entiri de haşekinin nickini gördüm. bir daha olmasın.. neşe kaynağı gibi bir şey lan kızcağız nesi gereksiz ? açtığı başlıklar bazen göz yaksa bile her daim kalsın buralarda en kötü kalkar çay koyar *
Gold tab gibson
Kivilife
Portland trail brazzers
System error.