bugün

katıldığımdır.

lakin örnek yazarlarda bir kaç değişiklik lazım.

beyler gözden kaçmış asıl konu sadece sözlük yazarlığında değil hayatın bir çok alanında öndeyiz. herşey ortada.
Cool adam
Hbbia
Sirkecidentrengider
Kukla.
Bilim adamlarida hep erkek mizahta hep erkek herşey biz lan .
Evet tıpkı çoğunlukla tüm yazarların, edebiyatçıların, romancıların, şairlerin, filoZofların erkek olması gibi.

Neden?

Çünkü laf canbazısınız, tek ayak üstünde 40 yalan söylemeye müsaitsiniz, götünüz çoğu şeyi yemediği için çeneniZe vuruyor,

Evir çevir kıvır. Laf salatası, sizde boş laf çok.

Yahu "kızı götürdüm, bizim yazlıkta fayanslara dayayıp sktim, kız biraz kiloluydu." diyecek alttarafı bir metre yazıyor. Sonra Kukla efsane. Lookin değil neden amk bamyaları diyerek özet geçtiğim için.

Şaka şaka.

Canımız kuki.

Kadınların boş lafla işi yok. Ayrıca şaklaban mıyız sizi eğlendirelim. Mizahtan ne anlicam, işim mi o benim, benim memelerim var ve sen beni güldürmek zorundasın.
Erkeklerin Mizahi Yönü Hep daha kuvvetlidir.
herif oytunkaran yazmış ya lan, ciddi ciddi!

kukla'nın da, erkek taklidi yapan bir bağyan olduğundan habersiz cahil bir yazar iddiası.
En sağlam yazarı Kuşkusuz bellidir.
(bkz: Oytunkaran)
hepimizin birler ve sıfırlardan ibaret olduğu bu dünyada tek gerçek hepimizin aslında bir ölçüde de olsa olduğu değil olmak istediği erkekler olduğumuz gerçeği.

(bkz: ilk taşı günahsız olanınız atsın)
Kral Kapooo Başlığıma Gelip nacizane tespitimi Açık Oylayarak şahsımı şereflendirmiştir.Allah başımızdan eksik etmesin kendilerini.
"bayan" dan sonrasını okumadım. ayrıca bahsettiğin efsandnd yazarlar sözlüğü temsil edecekse yandık vallahi. tipik türk insanı işte nitelikli olanlar hep arkada kalır. onlar bu sözlüğün asıl göz bebekleri ama işte nitelikli insanın da ben burdayım demek gibi bir gâyesi olmaz.

ayrıca üzgünüm cinsiyetçi yazar;
(bkz: sen tespit etme ulan ayı)
sözlükteki herkes kapooo'ya yürüyor lan.
kadın irkek yaşlı genç çoluk çocuk troll normal aboo...
irkekler ne anlar mizahtan
onlar kafa üstü çakılmış attan
"neden şiir?" dediğinizi duyar gibiyim
geldiğim gibi gider gibiyim... tıs tıs tıs
(bkz: barney sikkinson)
eril eril konuşmaktan sıkılmadınız mı
cinsiyetçi tavırlardan yorulmadınız mı
edebiyatta da döveriz mizahta da
meydanı size bırakmaduk daaa
her başlıkta bir eril
okuduğun her cümlede geril
sözlük irkeklerinin hepsi goril
uslu durun geliyor yoksa terlik. kdsjhfs
Öncelikle belirtmeliyim ki bu cinsiyetci ve ayrımcı bir entry olmayacaktır.Konuya Geçersek
Erkekler Nedense Sözlükte Bile Girilen normal Entrylerin içeriğine göre kalitesi olsun Entrylerinde Yaptıkları mizahın kalitesi açısından Daha Üstün ve Zekicedir.Sözlüğün Efsaneleri Ve Popülerler yazarlarının da Neredeyse ℅90 lık bir Kısmı Erkek.ilk aklıma Gelenleri yazarsam ilk Başta şu Marjinal isimleri yazalım zira bu adamlar Sözlüğün krallarıdır bence. Oytunkaran Hz,Ogmudbone,Kapooo,devecialpay,kukla Ve Aklıma Gelmeyen birkaç isim daha.Bayanlardansa Efsane ve aşırı popüler olabilmiş Sadece Lookin hanım Var Görebildiğim.Dediğim gibi cinsiyetci bir entry değildir.Öylesine bir tespittir.

Edit: Hayvan gibi eksilendim buda Tespitimin Gerçekliğini kanıtladı.Üzgünüm Kızlar.
(bkz: Hayvan gibi şey yapıyorsunuz ya)