bugün

1- biskolata reklamında oynayan ibne kılıklı tiplere hayranlıkla bakanları,genelde çirkindir ve her biskolata yiyişinde entry sıçmaktadır.
2- eniştesi ile yaşadığı aşkını nickine dökenleri, erkeklerin beyaz iç çamaşırı giymesine fena içerlemektedir.(her erkeğin iç çamaşırını nasıl kontrol ettiği henüz bilinmiyor)
3- bazılarının derdi hep am ve sik üzerinedir. dikkat çekmeye çalışır. biri sikse de ortam rahatlasa dedirtirler. çirkin oldukları için kimsenin sikesi gelmez.

liste devam edecektir.
büdüt: 8-10 tane azgın dişi eksilemiş beni, kimbilir belki bir kısmı ibne de olabilir. alt entry lerde bok atan bazıları da var. meraklıları cevaplıyayım. ergen değilim 30 lu yaşlardayım. çirkin kızları gençliğimde bile sikmedim. seçici insanım, bir kızda ve ya kadında güzellik, ahlak, zerafet ve akıl da olmalı. lütfen özelden am teklif etmeyiniz. sözlüğü bilgi paylaşımı için kullanıyorum, çok şükür net'te karı kız arayacak kadar kro değilim. gereği kadar sosyalim ve kız arkadaşım var. ancak sahip olduğu am'dan başka marifeti olmayan azgın dişiler için hala umut var, inciye gitsinler, onlar sizde sadece am olması ile ilgilenirler, akıl, güzellik aramazlar. hatta canlı olmanız bile gerekmez onlar için. hala anlamayan varsa, idrak yollarını sikeyim onların.
(bkz: kadin yazarlarin erkek yazarlara yuz vermemesi)
- bu versiyonun erkeklerini de alıp inci'ye gitmelerini temenni ettiğim kişiler topluluğudur.
harbiden çok var lan bunlardan dediğim azgın dişiler..ancak 1 iğrenç ihtimal daha var ki bu hatun kişi sandıklarımızın "ibne" denen taifeden olma olasılığı.
sözlükte yazan abazan erkeklerin hayal ürünüdür.
pislik, sineği çeker.
arz-talep dengesi.