bugün

sözlükte kadın, mutfakta aşçı, sokakta sdfgee, yatakta dfjgj.. bi yorulunuz kategorize etmekten..
safari'ye cikmaktir.
farkedilmediğin sürece eğlenceli bir şey olsa gerek.*
(bkz: hanım koş seni genelliyorlar)

bir süre sonra ister istemez erkek gibi yazmaktır. *
özel mesaj kısmını gereksiz kullanmadığınız sürece pekte zor birşey değildir kanımca.
alla alla.... bu kadınların da canı yok mu kardeşim? her yerde ayrım, her yerde dışlama...
sözlükte kadın olmak, sözlükle erkek olmakla aynı. fazlası var eksiği yok. kabul edin artık kadınların da varlığını ve hatta bir çok konuda erkekten üstün olduklarını.
"de hadin, eksi oy bekliyorum * "
çok zor lan. düşünsene herkes yavşıyor. herkes gelip nick altına badi butonu olsa eklerdim falan diyor.

o da ne ki? badi madi. sakata gelmeyelim.
sözlükte erkek olmaktan bir farkı bulunmayan durum olup, kimseye ayrıcalık falan da sağladığı yoktur.

kadınlığını kullanarak bir şey yapmaya çalışan(var böyleleri) kaşarlar da, aklı sikindekilerle birlikte siktir olup gitmeli. gerisi yazsın burda işte ne güzel.
bazı entrylerinizde kız olduğunuz anlaşılıyorsa özel mesaj gelme ihtimali yüksektir.
benden özel mesaj alma ihtimalini yükseltir. kullanıcı adımda adam yazıyor lan, atıyorum bir erkeğe ciddi ya da makara bir özel mesaj, cevap verse de uzatmıyor mevzuyu sallıyor. adam yazıyor çünkü kullanıcı adımda, iplemiyor. ben de kadınlarla mesajlaşıyorum mesajlaşırsam, valla cevap verip konu hakkında sallamadan konuşuyorlar. abla bile buldum kendime, öpüyorum onu buradan.
sanal ortamda kadın olmak zordur.erkeklerin cesareti tavan yapar,heralde özel mesaj bombardımanına tutulur.****
tüm erkekleri abazan olarak damgalayıp inci sözlük'te fink atabilmektir. budur.
zordur valla. hangi zorluğundan başlasam bilemedim ki?

(bkz: sözlük kadını olarak jamal sellami)
kadın heryerde olduğu gibi sözlükte'de yerini almalıdır, hepsine saygılar.
erkek yazarlar türk kızlarını yerden yere vurmasalar daha az sinirli kadınlardır.
(bkz: çöp içinde badem olmak) *
tercihtir.
genelde sözlükte cinsiyetini saklayan kadındır. * *
sözlüğün sanal bir platform olduğu düşünülürse imkansız önerme . kızlara tavsiye edilmez.
(bkz: anlayan beri gelsin)
er ya da geç kadın olduğunu biryerlerde belli etmektir. ee malum ilgi potansiyeli varken kimse ondan mahrum kalmak istemez.

erkek yazarlar zaten cinsiyetlerini belli etmeye uğraşmazlar.

(bkz: default erkek)*
(bkz: sözlükte cinsiyet değiştirme ameliyatı yapılması)
(bkz: sözlükte kadın olmak)
zordur sözlükte kadın olmak ..

binlerce sapın içinde sapsız kalmaktır .
sabah bulaşığından sonra entry girme telaşıdır .
en sevdiğin dizi adına salak başlıklar açmaktır .
küfür yazmaktan çekinip elalem ne der korkusu yaşamaktır .
erkek yazarların hışmına uğramaktır .
saçı uzun aklı kısa tabusunu yıkmaktır .
kırıp dizini oturmak varken sözlükte dünya derdine ortak olmaktır .

not : eksi yağmuru beklenmektedir . abazan kesimde alçak basınç var .
sözlükteki kadınları deşifre eden başlık açılımı.
(bkz: sözlükte kadın olmak)
radara yakalanmazsan sorun olmayacak durumdur.

not: erkeğim.
hiçbir bayan yazara, bayan olduğunu bilerek özel mesaj atmadım ama zannedersem özel mesaj butonunuzun hep renkli olması gibi bir sonucu olur herhalde.