bugün

bedbin bir nikat-ı nazar.
Var da onlarda iki felsefik cümle yani fazlasını verebilen yok.
Ne var dost acı söyler işte.
Vardır da, biz farkına varamamışıktır, kendi adıma.
Entelektüel hepsi entel yok asıl *
kiyaset ve de zarafet sahibi müennes şahısların varlığını irdeleyen talepkâr kelam.
neye göre kime göre.ewed
Müşahhas ispatlarıyla derekab izale edilmesi müşkil olan istibdat. Kiyaset sahibi hanımlara bariz bir davet.

Ne dediğimi mesaj kutumda anlatabilecek ilk kadına evlilik teklifi ediyorum.
görsel
Sözlükte camdan atmalık kız arayan zevat beyanı. Referansı anlayanlarla iki çift hasbihal etmek lazım gelir.
neye göre kime göre.ewed
sanki entelektüel olup olmaması Türkiye denilen topraklarda doğmuş er kişiler için bir artıymış gibi söylenen komik söylem.
görsel

Attila ilhan yanılıyor olamaz. Ne yapayım entelektüel kadını peh!
Bi yerlerde Bi ingiliççe kitap olacaktı, bulup onu fotoğrafını atayım bari.
ispat edelim dedik zamanında.. ama baktık ki sözlük erkekleri anlamıyor böyle şeylerden uyum sağladık biz de.. oysa güneş batarken size varlık ve zamandan bahsedebilirdim..
Uğraşmasın bence, kuşkusuz.
bana göre tam bir paradoks teklif. ispata kalktığı anda entelektüelitesinden şüphe ederim ben onun * etmezse de iddia doğru olacak gibi duruyor . *

bilemedim altan.
var olduğu konusunda beslenen şüphenin dışa vurumu istek.

inançlar şüphelerden doğarlar dolayısı ile inanın çocuklar. Uyumuşlardır belki. Zabağnan bir daha yoklayın.
entellektüel kız vardır essy dir entryleride kaliteli bir insan, yazar olduğunu kanıtlar ispatlar niteliktedir.
Ben olmadım, burnunu atsın ikna olalım.
bir ilmuhaber.
Ben de isterim sözlükten bir ayn rand çıksın, bizim de bir ayn rand'ımız olsun ama çıkmaz!
çıksa çıksa şeyma subaşı çıkar.
"bilakis" ünlüydü bir ara. sonra "bilmukabele'yi" çokça görmeye başladım. şimdi "ilmühaber" mi? keşke türkçe kökenli kelimelere merak sarsanız. arap seviciler sizi.

d: vurguların anlaşılması için tırnak "" içerisine alındı.

şu an fark ettim. mobil uygulamada tırnak işareti görünmüyor.
entelektüel felan aramıyoz memesi olan buyursun gelsin.
Var ama size söyleyecek değilim. Mazallahh entelliğine leke çalarsınız falan. Ha bence entelliğin nezaketle çok büyük bir paralelliği olması gerekir.
Hodbin zevatlar tarafından istifhah ile ortaya atılan sav.