bugün

yorgun görünüyorsun,
biraz uzan istersen
yazar gibi yapma artık,
daha henüz vakit varken
birkaç boş bakınız,
birkaç nickaltı
elimizde bunlar var,
mutlu olmaya yetmez ki.
bazı yazılar güzel
bazı yazılar boktanmış
bazı yazılar uzun
bütün mesajlar kısaymış...
bunları açan yazarlar olabilir. zira sizler için araştırdım buldum. *

(bkz: ak bok kara bok hepsi bir bok)
(bkz: bok al bok sat bokogluboka muhtac olma)
(bkz: her seye bok atmayi bir bok sanmak)
(bkz: bok kuyusundan bakan ancak bok görür)
(bkz: kendini bir bok sanan bok)
(bkz: bok boka bok atiyor)
(bkz: bokta bok kerpicte bok)
(bkz: bok kaka bok bok)
(bkz: ne bok olursan ol bi bok ol)
(bkz: bok ustun bok)
(bkz: hem bok edip hem bok atmak)
(bkz: biri islak bok biri kuru bok)
her yerde bulunan insanlardandır, nasıl çok başarılı öğrencilerin buluduğu bir sınıfta orta ve başarısız öğrenciler varsa sözlükte de böyle olması normaldir. *** *
(bkz: sözlüğe dair iç burkan detaylar)
(bkz: farkedilmek güzel şey) *
sözlüğün tadı tuzu çeşitliliğidir. bu yakınmalar acaba sözlükte edebiyat ödüllü yazarlar mı var diye düşündürtmektedir.
$ işareti ile gerçekleşebilecek durumdur.
toplumun çeşitli gruplardan oluşmasının aynen sözlüğe yansımasının ürünüdür, olsundur.
O benim biliyor musunuz? Artık biliyorsunuz.
(bkz: insanın kendini bilmesi güzel şey)
sen ne anlatırsan anlat. anlattığın karşıdakinin anladığı kadardır.
belki yeni yazardır, belki ısınma sürecindedir, belki yerini yabancılamıştır, belki aklındakileri unutmuştur, belki iyi konuşur ama kötü yazar olamaz mı ?

Not: sanırım bu yazdıklarım kimliğmi deşifre etmeye yetti.***
(bkz: görevi kötüye kullanmak)
her yerin bir iyisi, bir de kötüsü olur. fazla abartmaya, telaşa gerek yoktur. relax arkadaşlar lütfen...
(bkz: hepsi olmasın o)
içimizdeki kaliteli ,seviyeli yazıları ile bize tat veren yazarları daha kolay anlamamızı sağlarlar. tabiki de seviyeliden kastım sadece ciddi konularda yazan yazarlar değildir. (bkz: geyik yapmanın bile bi kalitesi vardır)
kime göre neye göre kötü yazması? sorusunu düşündürtecek söylemdir. çünkü burada kimse profesyonel anlamda bir yazar değildir. amacı da nobel edebiyat ödülü almak değildir.
(bkz: kibar aşağılama)

(bkz: tu kaka)
sözlüklerin en büyük sorunlarındandır . kime göre neye göre de denilebilesi bi hadisedir ama gerçekten bu kadar kalitesizlik insanı internetten soğıtabiliyor. ama tabiki yinede zorunlu bakını

(bkz: kime göre ve de neye göre)?
gerçekten var böyle bir şey. kimisi o kadar kötü yazıyor ki, bir entryi f klavye ile yirmi dakikada giren yazarlar gördüm ben!
--spoiler--
''insan her zaman, kağıda dökebildiğinden daha iyi bir kitap taşır kafasında."
--spoiler--

saatler
(bkz: uludagsozluk/#6541479)
kime göre? hangi zihniyete göre? hangi değerlendirme kurumuna göre? sözlüklerde gözlemlediğim önemli durumlardan biri siyasi açıdan hangi düşüncenin yalakalığını yaparsanız ki bu düşünce çoğunluğun doğru diye nitelendirdiği düşünceyse evet, siz iyi bir yazarsınız.
Yazarların iyi yazıyı algılayamayıp yanılgıya düşmesidir aslında.
kafası bozuk yazar olabilir. canı sıkılmıştır istediği gibi yazıyordur güzel ya da kötü olup olmadığına bakmadan. gayet normaldir, saygı gösterip okumak lazımdır yazdıklarını.