bugün

işçiyi değişik pozisyonlarda zikmek için çıkarılan bayrama 1 mayıs denir asıl senin 1 mayıs ın kutlu olsun patron bozması görgüsüz godoman seni.
eve gidip duş alıp yatmak istiyorum.
bugün resmi tatil mi ? bilmiyorum, haberim yok. *
sanırım seni seviyorum. garip ama öyle.
"mına kodumunun interneti."

yok lan dedim bile ben bunu...
http://24.media.tumblr.co...0n3izqUY1qdlh1io1_250.gif
çok şekerler.
hep mi geç kalmışlık yüzünden kaybedeceğim.
maaş.*
diyetin amına koydum, az önce kıtlıktan çıkmışçasına yedim, şimdi de tatlı yemeye gidiyorum.

biri beni durdursun veya gelsin ona da ısmarlayım.
seni orospu seni. *
Hayattan yoruldum.
iyiliği yalnız iyiler anlar, kötülüğü herkes.
taksimde ki evimden yaziyorum. asagisi az once savas meydani gibiydi. uyanip balkona ciktigimda zombi filmlerinde herseyden habersiz uyanip kendini kaosun ortasinda hisseden kisi gibi hissettim. haberlerde ne gosterirler bilmiyorum ama az once ne gordugumu cok iyi biliyorum. o gruptan bu gruptan degilim sadece demin sahit oldugum manzara kimseye yakismiyor efendim. biraz hassasiyet sayin insanlik. ne dusundugunuz hangi fikre ait oldugunuz hangi felsefeyle ya da mecburiyetle yasadiginiz onemli degil, onemli olan iyi niyetli olmaniz.. insanlar oncelikle 2ye ayrilirlar iyi niyetliler ve kotu niyetliler. irk din felsefe kultur duzeyi para bunlar sadece bu ayrimdan sonra gelen degiskenler, parametreler. iyi olun insanlik. mutlu olmak icin gelecek icin yalniz olmamak icin iyi niyetli olmaya ihtiyacimiz var. saygilarimla,300 ispanak taksimden bildirdi..
arkadaş mıyız hala la?
şu cemre kuzey e bir verse de şu dizideki herkes bir rahatlasa.
oh be yarın erken kalkmama gerek yokmuş.
bunun için mi okudum kaç senedir aklımı seveyim(!)
Fuck the system *.
Allah'ını seven bi su getirsin bana. Götümü kaldırıp su almaya eriniyorum lan. Halbuki hep yatağımın başına bi bardak su kordum.
Azıcık susun lan. bu da kafa.
aslında onu çok istediğimi ona söyleyebilirdim ama diyemedim onun da benden hoslandigini bile bile.
i hate you all!
gururuna tüküreyim seni seviyorumdur.
ilgi istiyorum, her kadın kadar. Beklemekten yoruldum, artık canım yanıyor.
adaletini sikiyim dünya.