bugün

Facesitting yapabilecek maksimum 50 kiloluk bir hatun.

Canım çekti.
uyanmak.
kültürlü bir bayanla sohpet etmek.
tatildir.
psikolojik denge.
bilirsiniz bazen bu dengenin kıymetini bilmez, gider boktan şeylere tutuluruz. sonra o çektiğimiz küreklerin boşa harcanması, psikolojik dengenizi alt üst eder.

velhasılı kelam, denge istiyorum.

not : bakkalda satılmıyor biliyorum, o yüzden ne kadar girişimci, üretici, sanayici vs varsa amk !
Bir çay daha.
yastık yorgan bir de döşek. saat 3 gibi kayacağım eve muhtemelen. çok uykum var. entry girmekte zorlanıyorum.
cuma gününe geri dönülsün.
her şeyi unutup onun yanında olmak.
yalnız kalmamak istiyorum. Yanında biri olsun da şu lanet telefonu elimden bırakayım istiyorum.
finallerin başlamadan bitmesini istiyorum. Birde maaşımı hemen almak.
Bi bardak kahve muhteşem olurdu.
mla denen ders olmasa keşke.
şimdi gelsede o soğuk minik ellerini, sıcak kafasını bi öpsem.

not : bendeki de ne fantezi be.
Tam şu an tüm tanıdıklarımın bana ulaşamayacaği başka bir ülkede olmak istiyorum. Kimse beni ne merak etsin ne adımı ansın.
kapadokyada olmak isterdim. elimde şarap kadehim sessizliği ve onu dinlerdim.
matematik öğretmeni.
http://galeri.uludagsozlu...-istedikleri-%C5%9Feyler/
bi bardak su hic fena olmazdi.
karı afedersin dir...
Huzuuuuuur.
Çok ayıp şeyler geliyor aklıma.
istanbul'un semt isimlerini, hikayeleriyle birlikte birinin anlatmasını istiyorum. şu an bir apartman dairesinde olmak yerine müstakil evin bahçesinde çimlere uzanmış olmak isterdim. bir yandan da isimler işte! üsküdar, laleli...
Biriyle çok fena muhabbet edesim var... Seri şekilde hemi de.. Skype olur, line olur, viber olur, diğer o malum uygulama * olur.. *
Istanbul da bir minibuscuyu hiçbir kurala uymadığı ve insanların haklarına geçtikleri için iyice bi dövmek. Tabi sözüm insan olanlara değil.