bugün

görsel

"kitap"

kahve ile boyanmış gramajlı a4 kağıt üzerine; akrilik , mürekkep uygulaması ve bilgisayar renklendirmesi.
görsel
görsel

"plastik kirliliği"

Tarçın ile boyanmış gramajlı A4 kağıt üstüne; akrilik, sulu boya, mürekkep, kuru boya ve Kömür çalışması. (2014)
görsel
görsel

"şarap"

Tarçın ile renklendirilmiş gramajlı A4 kağıt üzerine; sulu boya, akrilik, mürekkep, kuru boya, kömür ve guaj boya çalışması
görsel
yav tamam en yetenekli sizsiniz. bıktık aynı tür resimleri görmekten artık.
görsel

Yeteneksizimdir. Bakarak çizdim.
görsel

"Cemal Nadir Güler"

Tarçınla renklendirilmiş gramajlıa4 kağıt üzerine: mürekkep, kuru boya, kömür ve akrilik çalışma.
görsel

"şarap ve fare"

Ihlamur ile renklendirilmiş gramajlı A4 kağıt üzerine; suluboya, akrilik, kuru boya, keçeli kalem, kömür ve mürekkep çalışması.
görsel

"Gelecek Nesil"

Bursa - 2006

gramajlı A4 Kağıt Üzerine; Sulu boya, Lavi ve Karakalem tekniği uygulaması.
görsel

"Müzikle Büyümek"

Gramajlı A4 Kağıt Üstüne; Kuru boya ve Mürekkep Çalışması
görsel

"sürekli aradığımız ışık aslında içimizde"

Gramajlı A4 Kağıt üzerine; Karakalem ve kömür çalışması
görsel

"Yürekle Kazanılmış Bir Savaş"

Tarçınla renklendirilmiş gramajlı a4 kağıt üzerine; akrilik, sulu boya, kuru boya, mürekkep ve kömür çalışması.
görsel

"ayrılık"

Kahve ile renklendirilmiş Gramajlı A4 Kağıt üzerine; Akrilik, Kuru boya, mürekkep ve Kömür çalışması.
görsel

"Jason Stathan"

Gramajlı a4 kağıt üstüne: akrilik, sulu boya, kuru boya ve mürekkep çalışması.
the rock a daha çok benzemiş.
görsel

"kitap ve biz"

Gramajlı a4 üzerine; kuru boya, mürekkep ve kömür çalışması - 2006
görsel

"Boş Konuşmak"

Tarçınla renklendirilmiş gramajlı a4 kağıt üstüne: mürekkep ve dijital renklendirme çalışması.
görsel

"yarım kalan hayat hikayeleri"

Tarçınla renklendirilmiş gramajlı a4 kağıt üstüne; sulu boya ile mürekkep çalışması ve dijital renklendirme.

"...Hayat dediğin bir kitaptır. Araya koyuverirler kitap ayracını (mezar taşını) ve kitabı kapatırlar. Ve her kitapta henüz okunamamış, yaşanamamış sayfalar kalır. Her hayat yarım gider, yarım biter..."
görsel

karantinayı şu okulda geçirmek vardı...
görsel

"sivri akıllı insanoğlu"

Tarçınla renklendirilmiş gramajlı a4 kağıt üstüne; mürekkep, akrilik, kuru boya ve kömür çalışması

2012
ben yazar olmadigim icin cizimlerimi asla goremeyeceksiniz.
edit: yazar olmusum.
görsel
Deinotherium.
Resim yapma yeteneği olan insanlara çok özeniyorum ya keşke ben de yapabilsem. Elim titrer çizgi bile düzgün çizemem ama çok şanslısınız.