bugün

Herkesi yasa boğan bir gerçektir. Evet.
loading.....%95.
Bu başlığı açan şahısın %95 lik dilimde olması.
%5'lik kesim tarafından açılmamış başlık.
içim rahatladı amk!
tek aptal ben değilmişim.

gerçi sözlük de, ülkeyi yansıttığına göre...
görsel
görsel
Beni zaten bilen biliyor, aptal değilim desem ne fayda amk. Gideyim de çay demliyim belki mutlu olurum.
Kendini sozlugun %95 i olarak goren yazar beyani.
şüphesizki kendi hatalarını başkalarında arayan iblisler çevrenizi saracak, masunlarında kendi gibi olduklarını yansıtacak fitne fesatlık ortamı yaratacaklardır.
Şüphesiz tüm Sözlüğün kabul ettiği acı bir gerçektir. Aptal aptal başlık açıp, entry girerler. Mantıksız yazı yazar bunlar. Evet.
Saçma sapan başlıklar açıldığı için doğru bulduğum önerme.
kendisini %5 in içinde sanan aptal yazar.
Güya aklısıra %5 lik bir yanılma payı bırakıp kendine bir alan yarattığını sanmış fakat dibine kadar yanılmış yazarıMSI..!!
Aziz nesinin zamanında dillendirdiği önermeye göre normal. Sözlül yazarları da bu ülkenin insanları, ama kime sorsan iq150 den başlıyor mübarek
Doğru tespittir.

Anladığım kadarıyla bu genellemeye doğrudur yazanlar o %95 içine girmiyor he mi?*
Gerçekten aptaldirlar. Amk insanların dikkatle egilmesi gereken konulara yazarsın kimse umursamaz ama nerde am tassak meme var hepsi orada yok Türk kızı böyle yok Türk erkeği şöyle. Biraz bilimsel felsefik seyler yazin daha mantıklı seyler yazin günümüz teknolojisinden düşünce akımlarından bahsedin. Bilgili entryler girin anasını satayim. Tamamen bunu yapın demiyorum en azından bir kac kez yapin bunu.
şuan kanısına vardım aziz nesin demişki türk yurttaşların yüzde 60 ı aptal, bu sözlükte o 60 dan nasibini almış.asıl vahim durumsa bu 95 in kendini zeki sanması.bence gece yatmadan önce düşünmeniz gereken şeyler var.kendim hakkında yorum yapmıyorum.
95 her zaman 5'ten büyüktür. ee haliyle bu nadide arkadaşımızın %95'lik bölümde olma olasılığı da hayli yüksek.
sözlük yazarlarının %5'inin aptal olmadığını müjdeleyen sevindirici başlık.
kendisinin sözlüğün yüzde 95'ini oluşturduğunu sanan yazarın söylemi.
derin bir yansıtma içeren savunma mekanizmalarının iyi çalıştığını söyleyebileceğimiz kişiye ait söylem.
sorunlarını nickaltına hakarete varan açıklamalarla gidermeyen çalışan yazarların varlığıyla ispatlanmış durumdur.
aynen öyle, o %95'lik kısım bu gibi konuları açıp insanları aşağılamayı bir halt bile sanabiliyor mesela. * *
%95'i ne aptal ne abaza. Belki %5'i abazan olabilir ama emin değilim, bilemiyorum.