bugün

Yazarların hayalini süsleyen ev modelidir. Ben villada oturmak isterdim. inşallah da ölmeden başarırım.
bu evdir.

görsel
3+1 olsun. güneş alsın. temiz olsun yeter.
Simsiyah bir ev böyle derilerle falan..
görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
görsel
istanbul fatih'te gördüm. Çocukluğumun böyle bir evde geçmesini isterdim. Veyahut da bir süreliğine yaşamak isterim böyle bir evde...

görsel
Içinde melisin de olduğu ev.
orta derece bir daire yeter .
içinde Huzur olsun, gerekirse çatısı olmasın.
Trabzon'da en tepede suan harabe olan Dedemin evi.
içinde aşk olan her yer.

ev, sadece duvarları ve çatısı olan yer değil zaten.

neyse boş boş konuşmayacağım.
görsel
görsel
pahalıdır. 3 milyon dolares kadar bir fiyatı var kendisinin.

salonu, çalışma odası ve banyosu emirgan sırtlarından boğaza bakan boydan boya pencereli bir 4+1, teşekkürler lütfen.
Mümkünse çevrede bir tane bile ev olmasın..
(img:#1410649)
Şehrin içinde gürültüden uzak, sahile yakın, odasi salonu farketmez minimal olsun coh esya olmasin, gunes enerjili elektrik ve su olsun(ne o oyle fatura mi odiycez aq), yanina da bi arkadas olsun.
görsel
Belki bu ev ruh halimi düzeltir.
Göl başında, dağda Veya denizin ortasındaki yapayalnız evler güzel fakat korkumdan dolayı hep şehrin en güzel yerindeki en güzel apartmanın en üst katında yaşamayı istemişimdir.
görsel
Hicbir zaman sehirden tamamen izole, en yakin yerlesim yerine bilmem kac saat uzaklikta bir evde yasamak istemedim.
insanlara bu kadar mesafeli olursam cildiririm ben.
Soyle betimleyeyim: evim cift katli olabilir. Bir adet garaji olsa sahane olur. Ust katinda bir teras belki. Sabah gunesin dogusunu filan izlemelik hatta spor yapmalik. Dostlarla oturup sohbet etmelik. Kapilarim surgu kapi olsun. Yatak odasinda da duvarlardan bir tanesi komple cam olsa guzel olur.
Bu ev gibi etrafta bir suru ev olsun tabi, kucuk bir kommunite gibi bir sey kurmus olalim. Bisiklet surelim. Balik tutmaya gidelim. Piknik yapmaya gidelim. isten geri kalan zamanlarda tabi.
görsel
görsel
görsel
Evde değil, bir ormanda kendi yaptığım bir sığınakta yaşamak istiyorum. Veya bir mağarada, oyukta.