bugün

Sebepsiz yere ayrilan sevgilimin resimlerine bakip yataga girip agliyorum. Aglayacagimi bile bile bakiyorum. Sebepsiz yere sizi seven birisini terketmeyin. Yazik o insana. Haketmez cunku.
bi gün yine evdekilerle tartıştık artık kendimi boğacak duruma gelmiştim. Neyse odama gittim ama hala sinirliyim. Kapıyı çarp, duvara yumruk at yok olmuyor. insan sinirlenince sunu yapsam ne olur diye düşünmüyor, aldım yataktan yastığı attım karşıdaki duvara.

Laan dedim oda karardı, duvara bi'şey çarptı. Tavana baktım avize yok hassiktir ee telefonu aldım feneri açtım duvara baktım, çarpan yerde küçük oyuklar var. Sonra biraz sakinlestim geri taktım s.ktimin avizesini zor oldu ama o günden sonra ofkeme hakim olabilmeyi öğrendim.
Yazarlarin çılgınlıklaridir. Ergen bayanların Ay ben cok çılgınım yaa diye baslayan olaylarıdır. Beni siz delirttiniz, evet evet siz.
Anadolu lisesi hazirlikta 11 yasinda veletken ingilizcem karneye 2 gelecek ailem beni evlatliktan reddetmeden ben gidiyim dedim ve bir sabah okul servisine binmek yerine belediye otobusune binip gittim heykele. Cantamda onlarca paha bicilmez ingilizce hikaye kitabim da tek sermayem. Girdim bir kitapciya, serefsiz herif gordu beni ufacik cocuk yok paraya aldi kitaplarimi.

Neyse efendim cebime parayi koydum. Plan şu; beşyolda sanayiye gidicem, meslek öğrenip egsozcu olucam, yillar sonra ailemin karsisina dikilip bakin ben nasil buyuk adam oldum diyicem. Sonra dedim ki dur ben biraz geziyim hayata atilmadan once felekten bir gün caliyim sonra gidip tamirhaneye teslim olurum.

Önce gittim pembe carsiya guzel bi karnimi doyurdum, sonra dedim bir bowling oynuyim onu da yaptim. Zamanin meşhur filmi titanic var. Girdim sinemaya onu da izledim. Filmi de izledikten sonra atladim dolmuşa doğru heykele. Cepte kalan son parayla da aç karnimi doyurduktan sonra baktim ki cepte 5 kuruş kalmamis. O gun de 98 dünya kupasi acilis maci var brezilya-iskoçya. Gittim arçelik bayisinin onundeki tvden izliyorum kedi gibi. Herif anladi heralde benimle ilgili ters giden biseyler var, cikti disari 'hayirdir yeğen dedi, bir derdin mi var' panik olan kucuk egsozcumuz 'yok abi eve gidene kadar bakiyodum oyle' diyip topukladim hemen. Ulan bir baktim ki ne goriyim, hava olmuş zifiri karanlık. Beşyol tamircileri mi kalır anasını satiyim. Ceptede para yok. Gittim panikle heykeldeki merkez pttnin kartli telefonuna aradim evi. Halamin oglu acti amk ne alaka. Meğer ev olmuş cenaze evi, naaşımı bskliyor millet çocuğa tecavuz ettiler attilar bir koseye diye. Neyse dedim abi ben eskimo, bir yandan da salya sumuk agliyorum. Nerdesin lan annen baban perisan dedi kuzen, kapadim ben telefonu panik oldum. 5 dakika geçti geçmedi bir daha aradim lokasyonumu bildirdim ama ben gelmiycem diyorum. Neyse o arada bizimkiler atlamis arabaya. Halamin buyuk oğlu cok sever beni, yani o gune kadar oyle saniyordum. Babamda yaninda, adamin aglamaktan gozler kan canagi olmuş ikisi geliyorlar kiyidan kiyidan. Ben bunlari bir gordum, çita gormus ceylan yavrusu gibi sirtimda kendimden buyuk canta basladim kosmaya. Halaoglu arkadan çelmeyi bir basti bana ben raid yemiş hamamboceği gibi ters kapaklandim eller ayaklar havada debeleniyorum. Anam anam bu bana bir giristi, gavuru dovmezsin oyle, ben oyle dayak yemedim hayatim boyunca. Babam elinden zor aldi manyağın. Adam mi oldun lan sen basimiza diyip vurdu allah ne verdiyse.

Bunlar beni bindirdi arabaya. Ben aglamaktan ve dayaktan komalık olmusum zaten nefesi popomdan alip veriyorum. Eve geldik, ev bir kalabalik en son sünnetimde gordum bu kadar akrabayi. Annem perişan olmus kadin zaten. Gel zamsn git zaman akrabalar falan gitti. Ben gittim anneme bir sariliyim ozur diliyim diye abov o ne. Bir giristi bana valide, hem agliyor hem dovuyor. Baktı artik grogi durumuna geldim birakti leşimi oraya. Ben bir yattim yatağa, kurtalan ekspres üstümden geçmiş sanki ölü gibi uyudum.

Ertesi gun gittim okulum ulubatlı hasan'a. Cuma gunu hiç unutmam. Ilk iki ders beden. Sabah toren yapildi tabi ben rezili rusva herkes duymus basarisiz ticarete atilma girisimimi. Törenden sonra okul muduru aziz güven, tum okula karsi anons yapti 'hazirlik b sinifindan eskimo, sen torenden sonra yanima gel oğlum'. Tören bitti ben girdim odaya, aziz hoca 2ye 2 hayvan gibi bir adam. Dedi bana oğlum sen niye boyle bir sey yaptin. Gevşeti beni iyice, bende rahatladim anlatiyorum. Aga hic beklemedigim bir anda bir tane aparkat cikartti bana ben havadayken del piero gibi bi tanade gelişine vurdu. Oyle boyle dovmedi agzim burnum yer değiştirdi. Ulan dedim bir evden kacip hayata atilalim dedik yedigimizin haddi hesabi yok, gelen gecen uzerimizde gucunu denedi amk.

O gunden sonra daha da esnafliga,ticarete ozenirsem sicsinlar agzima diyip devlet memuru oldum. O yuzden siz siz olun çocuk yapmayin millet. Benim gibi manyak olur uğrasir durursunuz.

Bir kahve aliyim sonra diğer hikayelerle devam ederiz.
2 kere ciddi anlamda cinayete teşebbüs ettim biri ilaçla biri adam boğarak.
şimdi söyleyince pek çılgınlık değil suç beyanı oldu ama olsun.
Ailemin haberi olmadan iki günlüğüne Ankaraya kaçmıştım. Sonuç onlar beni babaannemde sandı.
Oturduğumuz apartmanın 1. Katına sinir hastası bir adam ve eşi taşınmıştı. Çocukları yoktu. Adamın tek gözü çok kısıktı. Sonradan ogrenmistim tek gözü kördu. Çocukları da yoktu. Adam rahat bi 40 50 yaşlarindaydi. Biz sitenin üst kısmında maç yaparken uyardı bizi aldırmadık. Sonra tüfeği alıp balkona çıktı. Korktuk biz kaçtık. Aradan biraz zaman geçti. kapılarına 2 tane yumurta atıp kaçtım 7 yaşındaydım. Korkutucu bi tipi vardı gozumun önünden gitmez.
Otobüsü kaçıracakken arka kapıdan binivermek.asdfs.
Daha 5-6 yaşlarında anneannemin çiçekleri ölsün diye üstlerine kaynar su boşaltıp kusmak.
Bodybuilding e başlamaktır.

NOT: Entry silinmiştir.
tuvalette oral seks yapmak.
tuvalette oral seks yaptırmak.
tuvalette oral seks yapan 2 erkeği kaydeden adamı polise şikayet etmek.
aşık olmak.
erkek arkadaşımdan ayrıldıktan sonra bütün dinlerin dualarını okudum. 4 saat boyunca her ülkenin bir insanı olduğumu hatırlıyorum çok garipti allah affetsin. afsgs
Çılgınlar gibi evde oturmak.
laptopın şarjının bitmesine az bi zaman kaldığını bile bile entry niteliğinde uzun bi yazı yazıp kapanana kadar yetiştirmek. öyle de çılgınım.
ayın 15inde maaş yattıktan sonra maaşı ayın 16 sında çekmek en büyük çılgınlığım. çok heyecanlanıyorum lan. bi gün bekletiyorum bankada.
Yaşamaktır.
az evvel bir pizzayı nasılsa yarın çok hareket edeceğim yakarım, diyerek mideye indirmek. yarın hareket falan etmeyeceğim.
bir seferde 16 posta atmak

dolaptaki sarmanın hepsini yemek

kasiyer kızın : beyefendi kaç yumurta var poşette? sorusu üzerine, 20 tane yerine 15 tane diyip 5 tanesini bedavaya getirmem. kolay görünmesin, kız az daha sayacaktı.
Hic biseyken yokken okulun yangin alarmina basmistim.
gece çişe kalktım ama ışığı yakmadım. dün gece yaptım hem de.
uyumadan önce kahve içmek.

vuhu!! yine çok çılgınım.

neyse şaka bi yana, ingilizce öğretmeniyle hafif bir tartışma yaşanırken "zaten senin sözlün 100 sen neden üsteliyosun ki?" demesinin ardından "100 vericeksin tabi." demem olabilir. * *
geçen yine yalnızlıktan ölüyorum ama bir gör hiç mi hiç çabam yok.