bugün

evlenecem kısmetse. evlenmek için çalışmam lazım. ev aldım borcu bitmek üzere. darısı arabaya. bu yüzden uyanıp işe gitmem lazım. para lazım. ekmek lazım. yoksa deli mi skti beni ne işim var sabah sabah.
Yan taraftaki beton mikserinin yanlışlıkla işçilerin üzerine çimento dökmesi. işçilerde böyle dedi. 'Hoppp lan hooop' dediler ve ben sicradim yataktan...
Allahin belasi okul icin kurdugum lanet olasi pepeli calar saat.
Allah kahretmiye dedirten sınavın saat 9 a konmuş olması. Az önce kampüse giden otobüs önümden geçti gitti. Doluluktan durakta duramadı yani.

arabam olaydı şimdiye kampüseydim, neyse olmadığına göre hem üşümeye hem beklemeye devam.
kapitalist sistemin zekasının bir sonucu.
Uyuyamadım ki uyanayım.
vizeler.
işe geç kaldım korkusu.
işe gitme gerekliliği.
biyolojik saatim sektirmeden 6 buçukta uyandırır.
Annem.

Namaz kılıyım diye kaldırıyor da ben sözlükten entry favlıyorum işte.
Efem alarm sesi. Sonra odama haldir huldur dalan arkadasim. En sonunda da icimden cok yuksek seste ettigi kufurler.
ilacımı almayı unutmuşum.
iş yok ya pis bünyem işe gitmem gereken saatten daha erken uyaniyor.
formasyon grupları vize sınavı için gözetmenlik yapmak gibi sebeplerdir.

özellikle besyocular ayık olsun rahat 5-6 sını alacağım bugün.
Lanet olmayasıca kurstur. O da yetmezmiş gibi trende ters koltuk denk geldi. Allah başka dert vermesin.
Şoförün çaldığı sikimsonik la la la löy löy tadında giden aptal şarkıyı duymak için sanırım. Nitekim hala daha varmamısız amk yerinde.
Keşke uyuyabilseydik biz de ama maalesef bünyemiz çöktü.
sabah namazını kılmak.
Hic uyumadim ki uyaniyim.
iş. sonra yine iş. sonra yine. sonra yine. sonr...
sabah namaz'i icin uyanip, daha sonra geri uyuyamak.
Uyumamak için olabilir.
Güneşin üzerimize yeniden dogdugunu bile bile bir an ı bile uykuda geçirmek deliliktir bence..!
13. 30' da çalışacağım için spor yapmam lazım.

13. 30 - 22. 00
yeterince uyuduğum için.