bugün

normal bir insanın söyleyeceklerinden çok daha fazlasını söylemek istediğimi söyleme isteğidir. söyleyecek kimse yok tabi orası ayrı bir muamma *
Siz benim neler çektiğimi nereden bileceksiniz.
Dünyayı sırtından indirince daha hızlı koşarsın.. Bak kuşlara?

Yeni hayat felsefemle gayet uyumluyuz, uçmasak da epey yol aldık galiba..
uzun uzun bekleyin ancak gelmeyecek, bilin.
Söyleyemiyoruz ki yazabilelim...
Üniversitedeki finallerim nihayet bitti. Sırada haftasonu yapılacak açıköğretim finallerim kaldı.
konuşurken abartmadığı takdirde ayol demek kadınlarda çok sempatik ve dişil duruyor.

yok ayol olur mu falan, bugün duydum metroda. hem de dış görüntüsünden beklenmeyecek bir çıkıştı bu. yerim.
Tüm kötülerin yarın sabah dünyaları ters dönsün istiyorum.
iyi uykular tatlı rüyalar evde kalsın tüm bekarlar.
Hayatta her zaman her istediğiniz olmuyor, ve olmayan şeyler içinde bazen en çok olsun istedikleriniz de olabiliyor...
en sevdiğim erkek isimleri; koray, kerem. serkan'lar da fena olmuyor. murat'ların genelde alınları erken açılıyor. mustafalar uzak dursun bitliler.
ölümüne susmak ne kadar da güzel.

kafam rahat.
Yapmamanın cezası yapmanın maliyetinden daha düşük olduğu sürece güzel işler çıkmaz.
kaç lisan bilirsen bil. ayrılığı, yüreğine tercüme edemezsin.
Yalnızım uzun zamandır, yalnız olduğumda hep aradığım biri vardır ona yazdım, bana bu yanlış dedi, ve bana yazman beni eskisi gibi heyecanlandırmadı dedi. Herkes iyi bi ben kötüyüm sanırım
youtubede taa 4-5 sene önce ki katıldığım eylemlerde çaresiz gözlerle kendimi izliyorum. evet tahmin ettiğiniz gibi moraller biraz bozuk.
bu aralar psikolojik olarak çok değişik bir haldeyim.
merhamet olmazsa kalp kiracında,
tahtın da kurtaramaz seni tacında,
bir kara sevdanın darağacında,
seninde ipini çeken bulunur.
Kelimelerle anlatamam.
inziva gerek.
kendim için kolumu kaldırmak bile istemiyorum. saksı gibi yaşıyorum, öyle hissediyorum. plastiğim ayrıca renksiz. ortama güzellik de kattığım yok yani.
Kırgınım hiç olmadığım kadar hem de hiç olmayacak birine. Boşver bir kahkaha atayım.
Beni üzen herkesin Allah belasını versin.
Lokumla karnımı doyurabilirim.
Yakama yine boş vermişlikler yapışmış. Yolun sonu kötü, kuşlar da uçuyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar