bugün

Umarım erken ölürüm, kalp acım diner mi o zaman...
Yüzeyselliğin hakim olduğu bu dünyada yaşamak gerçekten zor ,hayatı zorlaştırırken duygularımızı basitleştirdik gün geçtikçe. Bir umut arıyorum ama elimde kalan tek şey umutsuzluk.
tüm cehapeli kızlar orospudur.oh be söyledim.
(#29442597)

ne dediğimi bilmiyorum. Öznesi yüklemi cümlenin öğeleridi geçtim, edat yok edat!

(bkz: başlık sıçmak)
beş dakika sonramızın bile garantisi yok. ve bunu unutup yaşıyoruz çoğumuz. öylece otururken abimin çok sevdiği astsubayının vefat ettiğini öğrendik. sonrası sessizlik oldu. mekanı cennet olsun. yanınızdakilerin kıymetini bilin. kalp kırmayın. kaybettikten sonra değerli olmasının bir anlamı yok çünkü.
boş şeyleri sıkıntı ediyoruz kendimize hep, bir yıl sonra hatırlayınca gülüp geçeceğimiz şeyler için. anlık düşünüp sinirleniyoruz, üzülüyoruz.
Bir şeyleri elalem ne dere uydurmadan yaşabileceğimiz gün gerçek bir gelişme kaydedeceğiz.
is there any problem ?
Ne söylemek istediğimi bilmiyorum.Sadece ağlamak istiyorum,doyasıya ağlamak böyle bağıra bağıra..Küçücük bir çocukken annenizin,babanızın,abinizin,babaannenenizin,kendinizin hayatıyla oynadınızmı siz hiç ? Ya da hergüne korkuyla uyandınız mı ?
Şu an çocukluğumda koşturduğum, düşüp dizimi kanattığım sokaklara bakıp geride bıraktığım yılları düşünüyorum. Nasıl da geçmiş zaman...
Bugün benim doğum günüm...
Bilekleri enine mi boyuna mı kesiyoduk?
Bugün hayatımın en büyük pişmanlığını yaşadım hayatımın en büyük keşkesini söyledim sözlük geri dönüşü olmayan bir yola saptım sonumu göremiyorum.
Sözlükte evlenecek kız arıyorum swh. Evet.
Sana şiirler biriktiriyordum fen bilgisi defterimde, ama. Sen yoktun.
Uzunca bir zaman önce burada babası ile anlaşamayan kızların, baba sevgisini ve profilini başka erkekte aramalarının ve bu yolda başı götü dağıtmalarından babalarını sorumlu tutmalarının ne kadar klişe ve iki yüzlü bir tutum olduğundan bahsetmiştim. O zaman cinsiyetini kestiremediğim biri "inşallah sen de yaşarsın da o zaman yine böyle konuşursun." minvalinde bir mesaj atmıştı.

O sığır şimdi bu yazıyı okur mu bilmiyorum ama son zamanlarda sık sık o mesajı anımsıyorum ve hem içimde kalmasını hem de o yazarın kendini haklı görmesini istemediğim için söyleme ihtiyacı duydum; benim dünyada annemden başka hiç kimsem ve dolayısıyla ondan başka da bi' destekçim yok. Bununla beraber düşüncelerim birebir aynı, değişmedi, değişmeyecek de. Hâlâ babası ile olan iletişim yetersizliğini bahane edip ilişki yaşadığı insana dengesiz ve şımarık tavırlar sergileyen, ne istediğini bilmeyen ve kararlı olmayan, bir gün ona öbür gün buna aşık olan ve buna "babamdan göremediğim sevgiyi arıyorum." adını veren kızları samimiyetsiz ve yalancı buluyorum.
görsel
Boğazlarında düğümlenenlerdir aynı zamanda.
Diyet yapmak çok zor...
Bitti be. Buraya kadarmış, yolun açık olsun.
sabah bayram temizliği maratonu başlıyor sözlük. ne kadar güzel değil mi? değil. hiç değil.
beni arayan 2 belalım var sözlük. Topuğuma sıkacaklar.
Bugun de sevilmedik cok sukur.
Kırgın kırgın kalıyoruz sonra böyle, kelimelere dökemeden ben kalıyorum.
bayramlardan nefret ediyorum; uzun tatillerden de. çünkü koşa koşa dönebileceğim bir evim yok. kimsesiz olduğumu sananlar var lan. bayağı kimsesiz. gece gece bir sürü aile temalı fotoğraf da burnuma sokulduğuna göre siktir edip kahvemi shot yapabilirim.

mutluluğunuza sıçayım, ama hep mutlu olun lan. cidden.
ben uyuyorum, iyi geceler.