bugün

düzenli. *

edit: başlık başa kalmış. ama seks hayatımda bir değişiklik yok yani.
eksi 100000000000000000'lerde olduğunu tahmin ettiği olay.
seks hayatımda bi' gelişme olursa direk sözlüğe yazıcam.
anlatırken geçen gün yine sevişiyoruz ile başlaması kuvvetle muhtemelen olandır.
sağlı sollu ataklarla devam ediyorum.
sözlükte online olduğu süreyle ters orantılıdır.
1 -seks hayatı dediğimiz olgu bir giz (sır) içermektedir yani buna biz özel hayat diyoruz...
2 -yazarlık dediğimiz statü ise bir kişinin başından geçen olayları döndürüp dolaştırıp başlık olarak önümüze sunmasıdır..

yani yazarın seks hayatı alenidir.
bir kaç yazar istikrarlı bir şekilde günlük olarak bu konuda bizi aydınlatmaktadır. teşekkür edilmesi gerekir, bunları bilmemize gerçekten ihtiyacımız vardı zaten. kim bilir büyük ihtimalle fantezilerini ortaya döküyorlar, kanımca.

edit: eleştiri babında açılmış bir başlıktır. başkasının özel hayatı çok da...
(bkz: özel hayat)
tehlikeli bir başlık. zira yazarlar başlar yakında gerçekten seks hayatlarını ifşa etmeye. beyler hazır mısınız? eller cebe gitsin, geliyor kolonya kokulu itiraflar.
--spoiler--
on numara ya. evde biraz bakıyorum, atıyorum hafızaya. karşıma çıkıyor, yapıyorum... beyin bedava. bedava ya beyin niye hamallık yapayım ki...
--spoiler--
Bluvelve ve maldanadam gibi trollerin sözlüğü zaten bu formatta kullandıkları için onlara göre pek de yabancı olmayan bir başlık.
female, male sometimes camel. içerikli bir fıkra vardı. nasıl da güzel çağrışım.
elizabeth de ne güzel karı arkadaş, günde 3 posta.*
(bkz: siktim öldü) * * *

hiç kimseyi ilgilendirmeyecek olan hayattır.
züğürdün çenesi yorulmamış dedirten başlık! size ne, kime ne? sen bak işine...
çoğunun yoktur. sadece el ile ilişkileri mevcuttur.
sabaha doğru başkasının cinselliğini merak etmek pek hayra alamet değildir.
anlatanların;

(bkz: tümünü seç)
(bkz: kes)
(bkz: yapıştır)
(bkz: sik)
ruh sağlığı açısından son derece önemlidir..

fakat bakıyorum da maşallah yazarlarımız öyle yazılar yazıyorlar ki, yani sekse doymuş taşmışlar..seks, hayatlarındaki en son şeymişcesine, en önemsiz şeymişcesine yazılar görüyorum ve irkiliyorum..irkinç bir durum..

hayır ne zaman arkadaşlarla buluşsak erkek erkeğe, onun götü, bunun memesinden başka şey konuştuğumuz olmuyor..biri, ikisi değil erkeklerin hepsi bunları konuşuyorsa, hepimiz kızışmış yaban domuzları gibi üremeye aç kişileriz demek ki..

bak dikkat ederseniz hepimiz dedim..her ne kadar haftada 4 değişik kadınla seks yapsam da kendimi ayırmadım..bu da benim seks hayatım..
ekşisözlükteki ssg'nin özverili çabasıyla, %95'inin gerçekleşmesine katkıda bulunacağı yeni hayatlarıdır.
ruh sağlığı açısından son derece önemlidir..

fakat bakıyorum da maşallah yazarlarımız öyle yazılar yazıyorlar ki, yani sekse doymuş taşmışlar..seks, hayatlarındaki en son şeymişcesine, en önemsiz şeymişcesine yazılar görüyorum ve irkiliyorum..irkinç bir durum..

hayır ne zaman arkadaşlarla buluşsak erkek erkeğe, onun götü, bunun memesinden başka şey konuştuğumuz olmuyor..biri, ikisi değil erkeklerin hepsi bunları konuşuyorsa, hepimiz kızışmış yaban domuzları gibi üremeye aç kişileriz demek ki..

bak dikkat ederseniz hepimiz dedim..her ne kadar haftada 4 değişik kadınla seks yapsam da kendimi ayırmadım..bu da benim seks hayatım..
(bkz: ben bilmem elim bilir)
kendi yağımızla kavruluyoruz işte.
ayrı ayrı mekanlarda ve muhteşem görsel katkılarla süperkulade şekil de devam ediyor etmesine de, bazen kendi hızıma yetişememenin verdiği üzüntü ile birlikte gelen penisimin isyanını susturmaya çalışıyorum.*