bugün

Çok dingin. Duştan çıkmış ve rahatlamış.
kendimi tükenmiş, mutsuz, amaçsız hissediyorum. son iki gündür yediğim yemekten bile tat almıyorum. hani ölmemek, hayatta kalmak adına yemek yiyorum.
Çok karışığım sözlük. Biri var hayatımda aramız bozuk bi yandan da hayatımda beni sevdiğine inandığım tek erkek. Onca zaman sonra geldi mesaj attı. Onu hayatımda nereye koysam olmuyo, çıkarmaya kalksam onu hatırlatan bi şeyler beni en güçsüz zamanımda buluyo.
görsel
merak içerisindeyim.

görsel
nerde kaldı bu kız? *
Öyle başıboş serseri ve avare takılıyorum. Halbuki boyle bi huyum yoktu benim.
görsel
Arkadaslik iliskilerinde her zaman sorun olan bir insanin ruh halindeymisim gibi hissediyorum.
hangi ruh halindeyim bilmiyorum.yarın sabah sınavım var.gerçi çalıştım ama bilmiyorum ne halde olduğumu.
görsel
yarın sınav var, sabahtan beri ara vermeden çalıştım. ( yaklaşık 10 gündür her gün böyleyim ).

neyse işte baya baya çalıştım, tüm chapterları bitirdim falan.

sonra hocanın sisteme yüklediği final için örnek çalışma sorularına baktım ve hiçbirini çözemedim. evet .

ruh halim ne derece iyi olabilir lütfen tahmin edin.

bir de yarın hemen sonrasında bir başka sınav var ki ona daha siftah yapmadım. lan uyku ne güzel şey be.

insan kaybetmeyince değerini anlamıyor * şu an başını koyup uyuyabilecek yazar arkadaşlarımızı öyle kıskanıyorum ki peh peh peh.
neyse çok uzattım hadi şans dileyin, dua edin, ben kaçar.

zombiye dönmezsem yarın tekrar bir uğrayacağım, çüüz.
https://45.media.tumblr.c...ls1aJmIB1r8zo91o1_500.gif
görsel
yarak gibin bir şeydir. aga sen değer veriyorsun seviyorsun tamammı karşidakide oturmuş dizi izliyor tınlamadan. konuşmak için geldim güya onun yanına.
görsel
Sanki evden çıkarken telefonunu unutmuşsun da geri dönüp alamayacak bir durumdasın gibi. Öyle çaresiz, öyle eksik..
endişeli. ölecek miyim yav, bu kadar çabuk mu?
Kalple karışık Yağmurlu.
görsel
garip. mutlu ama mutsuz gibi. etrafında herkes var ama kimsesi yokmuş gibi..
görsel
Cayır cayır yanıyor canım ve anlamıyorsunuz.
Karanlığın ortasında ana avrat sövüyorum ve sağırsınız.
hasta.hasta.hasta.
ruhum tavanda dikmiş gözlerini beni izliyor gibi bir haldeyim.
finaller var. öyle işte.