bugün

En son 2015 de bi seyler yazmisim sözlüğe. Su an mesajlarıma sohbetlerime falan baktım da zaman ne kadar hızlı geçmiş. 2011 nedir ya? Ruh halim arabesk resmen.
Su gibi hafif, su gibi de ağırım.
(img:#1573843)
görsel
bir beyit bunu anlatmaya muktedir olabilir bazen.

"misâl-i bâz-ı rencûrem zemin ber men zibimârî
ne bâ ehl-i zemin cinsem ne imkânest tayyarî"

"hastalıktan dolayı incinmiş bir doğan misaliyim yeryüzünde
ne yeryüzünün ehli olabildim, ne de uçmaya imkânım var."
"yeter artık" diyip her şeyi bir kenara bıraktığım bir döneme girdim. yaptığım her fedakarlığın cezasını fazlasıyla çektim...daha fazla çekmeye ne gücüm var, ne sabrım var. nedense benim bir insan olduğumu unutup robotmuşum gibi davranan, bir tek kendi acıları acı, bir tek kendi sorunları sorunmuş gibi yapıp benimkileri hiç hesaba katmayan bencil insanlardan uzaklaştım. empati yapmayı beceremeyecek kadar insanlıktan uzaklaşan, insan ilişkileri bir tek kendi karlarına odaklayıp duygulara hiç yer vermeyen, benim duygusal yaklaşımlarıma ise bir suç işliyormuşum gibi tavır koyan, dilleriyle şiddet uygulayan, istedikleri oluncaya kadar psikolojik baskı yapan bu insanlar beni hak etmiyorlar, hiçbir zaman da hak etmemişlerdi. ben hoşgörümü kaybettim, ben güvenimi kaybettim.
Sürekli tek başına karar verip uygulayan kişi ile evlendim, adam yerine koyulmamış hissediyorum. Erkek o galiba vurdurmayı planlyorum.
kaçamak bakışların kanatlarında
kırlangıçlar uçuruyorum uzaklara.
uyanınca bu sabah, anladım. gidip gelmek arası bir zamanda hep geç kalıyormuşum.
(img:#1578546)
görsel
Kendimi içinde hiç kalmamış olmasına rağmen içine su doldurulup kullanılmış şampuan gibi hissediyorum.
görsel
Ruh halim temsili falan değil bizzat benim.
dengesizlik, bilinmezlik, tükenmişlik, yorgunluk, bıkmışlık, bitse de gitsek modu.
görsel
(bkz: açım)
içinden çıkamadığım haller var. Ne yaparsam yapayım kendimi yalnız hissediyorum.
Bütün kaleleri zaptedilmiş ülkeler gibiyim...
görsel
görsel
Araya kaçan baksır gibi; sıkışık, memnuniyetsiz ve naçarsız.
teomanın güzel bir gün ölmek için şarkısını deli danalar gibi koşarken bağıra bağıra söylemek istiyorum.
Yeni banyodan çıktım. Çitlene çitlene yıkadım kendimi su aşşşırı sıcaktı. Snra da hemen yatıım hala ateş gibiyim. Kendimi şuan 4.sınıfa gider gibi hssedyrm. Günlerden pazar akşamı ve Annem içerde önlüğümü ütülüyor sanki. Akşamdan gömleğimi ütülediğine göre sabahçıyım heralde. Uyumalıyım o zaman. iyi geceler hekeze. Herkez yazdım çünkü 4e gidiyorum daha. Herkes yazmayı öğrenemedik.
görsel
ben 'yeter artık bıktım bu şehir hayatından yuzeysel egitimden insanlardan,kapitalist sistemden doğaya gitmek istiyorum özüme dönmek istiyorum ' aynı zamanda ben ' yeter artık indirime gir allahin belası çanta sana asla o parayı vermem ama seni almam gerek ben ayda 20 lirayla geçinen insanım o yüzden indirime gir derhalllll'
ruhumun hiç hali kalmadı ki...