bugün

ya bişi dicem. aq olm ben yine yalnız kaldım..
mutsuzum.
daha önceki sözlük hesaplarımda düşüncelerimi eğip bükmeden, olduğu gibi yansıtıyordum. bunun sonucunda her defasında aldığım eksiler; beni zorla troll olmaya itiyordu. şimdi yeni bir hesapla karşınızdayım ve duymak istediklerinizi söylüyorum. daha önce düşman olduklarım bile açık oyluyor. şunun farkına vardım ki sizler, nasreddin hoca'nın ye kürküm ye fıkrasında anlatıldığı gibi, insan ruhuna değer vermeyen, maskelere aldanan zavallılarsınız. itirafım da şu: olduğumu sandığınız insan değilim, buna karşın sizleri de kendimi de kandırarak yazmaya devam edeceğim. madem para eden dürüstçe söylenenler değil de çoğunluğun kabul ettiği görüşler, o halde biz de ayak uydururuz.
Yahudilerden nefret ediyorum.
hayatımdan sıkıldım ey sözlük ahalisi. ayrıca bu ülkeden bu şehirden bu dünyadan sıkıldım. çevremde ki insanlardan sıkıldım. sıkıldım işte ya.
vay doğum günüm gelmiş yine, teşekkürler sözlük:) ne gerek vardı...
Sanırım kalkmaya degil ardindaki düşüşe aşığım.
Ben çok yorulmuşum. Bunu en iyi geceleri balkonda sessizliğin içinde otururken anlıyorum.
itiraf olur mu bilmem ama, yarın yaz okulunda aldığım dersin sınavı var. daha kitap açmadım vesselam.
(bkz: eşya hukuku)
Sevmiyorum uleeeeeeen. O da beni sevmiyorr.
Amfiye girdiğimde insanların yüzüne bakmak istemiyorum zira hepsi yılan hepsi kusmuk gibi. O yüzden önüme bakar yerime otururum neden selam vermedin deseler aaa cnm görmemişim derim oysaki görmek istemiyorum.
istemiyorum. hiçbir şey istemiyorum. geri dönmek istemiyorum. bunu gerçekten ilk defa bu kadar istemiyorum. kalmakta istemiyorum. ne yapacağım bilmiyorum. bunu niye yazdığımı da bilmiyorum. ben güçlü bir insan değilim. kimseyi hiçbir şeyi kaldıracak gücüm kalmadı. yoruldum. abartıyorum belki ama yok ki daha fazlasına gücüm. bu kadar işte. bu kadarım ben. güçsüz. şu an ağlamam anlamsız. ama işte olmuyor. ne yazdığımı bile bilmiyorum şuan. belki susmaya belki susmamaya ihtiyacım var. kime anlatıyım? benim dertleşebileceğim bir tane arkadaşım var onun da bir sürü derdi var. birde benle mi uğraşsın. birde benim yüzümden üzülmesin. çok saçma inan bunları buraya yazmam çok saçma. iyi ki kimse tanımıyor.
Midem bulanıyor.
Alkolü sevmiyorum ama sarhosluk hissini seviyorum. Sanırım bu yüzden hiçbir zaman alkolü bırakamayacağım.
bir ölüm anına değil fakat bir yazarın göçüşüne şahit olacaksınız arkadaşlar. zaman geçtikçe çoluk çocuk, hurda, züppe, ezik, bilgisiz kaynamaya başladı burası ve iyice kalitesi düşmeye başladı. bunu sol frame'deki başlıklara bakarak bile anlayabilirsiniz. iyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla güzel vakitlerimiz oldu sözlük yeri geldi günlüğüm oldun yeri geldi farklı bir şey oldun. neyse uzatmicam kendinize iyi bakın iyi yazmalar/okumalar.
itiraftan çok saçma sapan şeyleri okuyoruz. Eskiden facebook itiraf sayfaları vardı onlar kadar olamadınız.
Hemen mesai bitsin ve ben eve geçip game of thrones izleyeyim diye dakikaları sayıyorum.
cok yakından tanıdıgım deger verdigim sevdigim dürüst dedigim bir arkadaşım bana aşık oldugunu itiraf etti gecen haftalarda.okul zamanı oyle bişey yokmus olsaymış hemen söylermiş zaten.bir şey hissetmedigimi ona karsı anlamis olucakki gecmis konusmalardan benimle eskisi gibi olamayacagını bunun samimi olmayacagini soyledi.
reddettim,iletisimimiz kopsun istemedim,değer verdigimi onu anladigimi soyledim ama inat etti konusmadi benimle.
izmirde kafamın uyuştugu kıymetli birkac insandan biri oldugu icin pat diye silemedim o ne kadar konusmak istemese de.sonra tekrar konustum arayi duzelttim,bana aşkını itiraf ettikten 15 gün sonra baska bir kizla cikmaya baslamis,bu durum canımı sıktı sözlük..
sadece 15 günde başka birini sevip onunla olabilmek cok saçma.demekki guvendigin biri bile seni sevdigini soylese inanmamalısın bu hayatta.
Yan binada bir aile var. Hemen her akşam ve hafta sonları kavga ediyor karı koca. Yaz günü malum kapı pencere açık olduğu için hiç istemeden duyuyorum kavgalarını. işin acı tarafı çocukları da var. Gece vakti borazan gibi bağırıyor herif. Gidip dövme isteği yaratıyor bünyede. Hafta sonu al çoluğu çocuğu çık gez di mi. O ne yapıyor kadını hayattan bezdirmek için car car ötüyor. Kadın dırdırı diyen için erkek dırdırının canlı örneği var. Böyle koca olmaz olsun valla. Huzur hiç bir insanın yerini tutamayacağı yegane şey benim için. Değer mi böyle bir evliliği sürdürmeye? Şimdi genç, ya yaş ilerlediğinde yine şimdiki gibi tahammül edebilecek misin demek istiyorum kadına.
Halime şükredip huzurlu yuvamın duvarlarında gezindi ruhum.
Bir ailede huzur yoksa o ev yuva değildir. O evde yetişen çocuktan da kendini toparlayıp, düzene girene kadar da kimseye hayır gelmez. Evlenmek maharet değil, o dört duvarın içini yuva yapabilmek maharettir. Ve yuvayı dişi kuş yapacaksa o yuvada dişi kuşa yer vardır sadece. Yani biz kuş değiliz o yüzden de yuvada erkeğin de emeği olmalıdır.
Sözün özü, akıllı erkek eşini mutlu eden erkektir. Bunu cinselliğe bağlama kardeş e mi.
Neyse demem o ki kavga edeceksiniz mahalleye duyurmak zorunda değilsiniz. insanı durduk yere germeyin.
Ruhumu 2 bucuk 3 yasima kilitleslerdi 20li yaslarimin bi samimiyetini goremedim .
sözlükte özlenirmi??özleniyormuş.
xdddddd...
herkes dertli ve hayatından şikayetçi. ancak kimse bir an olsun kendisini bırakıp bir başkasını önemsemiyor. bunu yapanlara da deli gözüyle bakılıyor. modernleşildikçe insanlar arasındaki duvarlar yükseliyor.

kimse kimseyi tanımaz hale geliyor. hırsızlıklar cinayetler artıyor. dünya gittikçe kötü bir yer haline geliyor ve en kötüsü de :
insanlık buna göz yumuyor...
Geçenlerde bir rüya gördüm bayağı etkisinde kaldım. Gerçek hayatta bir tarihte bir yerden bir yere yolculuk yapacağım. Rüyamda da yolculuğu bitirip ikamet ettiğim şehre geldiğimde bir takım bir durumlar oluyordu * bu yüzden rüyam gerçekleşir mi? düşüncesiyle yolculuk yapıp ikamet ettiğim şehre ayak basmak istemiyorum.
evet son durumuma göre beni istanbulda tutacak bir iş olayım vardı o da olmadığına göre istanbulda durmamın bir anlamı kalmadı.. bir kaç gün daha buralarda vakit geçireyim sonra bodruma doğru yol alayım..