bugün

Aylardır oturup alkol içtiğim adam, az önce gay olduğunu itiraf etti. Harbiden şok oldum mk.
Gece sabaha ayılmaya çalışırken ben boş şişeleri izliyor olacağım bugün de.
Bu ara instagramda konum etiketinin yanına "province" eki gelmis. Akli sıra elitlik falan. Lan hadi ankara'ya istanbul'a izmir'e bi nebze.. Millet de bunu ozellikle koyuyor, abi kanser olucam kırşehir province nedir ya? Ya amk amk amk deli edeceksiniz beni amk köylüleri.

görsel
görsel
Size gördüklerimi çektim.
Liseden arkadaslarla bulustuk. Bi ara neler olmus boyle lan dedim. Yaslandik be dostum..
Beni tanıyan insanlar, kimi kızlarıyla kimi tanıdıklarıyla beni evlendirmek istiyorlar, bu duruma bazen taaccüb ediyorum. Bende ne buluyorlar anlamıyorum.
iki defadır bu başlığı sözlük yazarlarının iftiraları diye okuyup ne saçma başlıkmış diye gülüyorum.
Bu da benim itirafım olsun.
gitmek zor be azizim. fazlasıyla zor hatta.
Gün itibariyle sözlüğü bırakıyorum. Aslında dün bırakmıştım ama bir aksilik çıktı, siyasi entryleri silmeden bazı yerlerde düzeltme yapmadan bir kaç kişiye veda etmeden ayrılmak mantıklı bir eylem değildi.

Burada güzel günlerim oldu. Yani çok insanla muhabbet ettim, dertleştim,dertleştik. Buranın şöyle güzel bir yanı var: beklenti yok karşıdaki insandan, bir önyargı yok, birine mesaj atıyorsun ve sana cevap veriyor, kim olduğunu bilmiyor ne iş yaptığını, sadece mesajına cevap veriyor, içtenlikle. Bu çok iyi bir şey, beklentisizlik... O yüzden burada muhabbet ettiğim herkese teşekkür ederim. Çoluk çocuk yaşlı genç herkes dahil.

Daha önceki hesabımı silmiştim, normalde 3-4 yıldır yazarım burada. Diyorum ya burası samimi bir yer. Daha önce hiç arkadaşım olmadı, muhabettim de olmadı kimseyle doğru dürüst. Öylece sap gibi geldim gittim.

Kısa bir ömrüm var gibi geliyor. Dün sonuçlar, raporlar çıktı. Akciğer kanseriymişim. Neyse buraları geçelim. Gerek yok yazmaya.
Birikmiş param var biraz. 200 bin tl cik...bu kadar çalışmamın inşaatlarda sürünmemin karşılığı: 200 bin tl. Aslında bu paranın nereye gideceği belli: hastane masrafları ameliyat falan filan. Ama istemiyorum. Hiçbir şey istemiyorum. Şu hayatta inanın küçük bir memur olup güzel bir yuva kurup gül gibi geçinip gitmek dışında hiçbir şeyi tam olarak istemedim..

Bu parayla sanırım kimsenin olmadığı bir yere gideceğim, küçük bir sahil kasabasına. Balık tutarım, saz çalarım, kitap okurum, denizde yüzerim, yıldızları incelerim geceleri. Türkü söylerim. Yaparım bir şeyler. Sonra para biter, kanser de iyice ilerler..sonrası mı ? Sonrasını bosverelim.

Hepiniz saglicakla kalın.
Yabancı bi dizi bitirdiğim zaman hakkında girilmiş ne kadar entry varsa hepsini okumaya çalışıyorum. Bunu tam olarak niye yapıyorum bilmiyorum. Belki bazen dizi hakkında benimle benzer hislere sahip yazarları bulmak, bazen de dizi hakkında kafada oluşan soru işaretlerini gidermek için. Ama genel olarak aynı ilgi alanına sahip kişilerin yazdığını okumak iyi hissettiriyor.
Hani seni havalimanında bırakıp öylece gidiyorum ya içim ilmik ilmik sökülüyor be. Gözyaşlarımı her seferinde tutamıyorum, ciğerlerim geliyor gözlerimden. Boğazım düğüm düğüm.
Bırakıp gidiyorsun ya, sahi bu kadar ruhsuz muydu bu şehir?
Zaman durdu sanki.
Zerrelerden zerresine kadar özlem doluyum, aşk doluyum. Yanımdayken özlediğim adam, sen gittiğinde sesin kesmiyor ki beni. Yetmiyor. Yetmiyor. Seninle uyuyup seninle uyanmak istiyorum.
Senden geriye hayalin kaldı yine.
istediğim an (her an) görememek, dokunamamak ne çetin imtihan biliyor musun?
Allah'ım nasıl dayanacağım? Güç ver nolur.
Her şeye rağmen, aileme rağmen, çektiğim sıkıntılara rağmen mutluyum. Yeter ki benimle ol her daim.
Sonumuz kavuşmaksa her sıkıntıyı göze alabilirim. Problem değil.

Sevmek......
Sadece senin olmak istedim dünyada, sadece sana ait olmak diye özetlenir herhalde.
(bkz: yavuz çetin)
Bu nasıl sevmektir yarabbi?
Bu aşkı nasip ettin gönlüme, kavuştur nolur. Hani vermeyeceğin şey hakkında istemeyi vermezsin ya.
Allah'ım şu hayatta tek bir şeyi istedim bu denli. Nolur.
Gözüm açık gidecek yoksa.
Lütfen Allah'ım.
Tshirt'ünle uyuyorum, benim superman'im. Kokunla..
Sağ salim indiğini göreyim de sonra uyku. iyi geceler..
yalnızlık artık o kadar canımı yakıyor ki anlatamam sözlük. o kadar yorgunum ki, şefkatli birinin omzuna düşse başım öylece yaşarım orada. yuvam olur orası, yuvam olur o kişi.
kadeh kaldıralım
yuva olacak insana'
Tatile eskişehire geldim. Bütün yıl iğrenç bir şehirde iğrenç şeyler yiyerek tam 18 kilo almışım. Tabii ki psikolojim alt üst olmuş. dışarı çıktığımda tanıdığım 2-3 kişinin de beni tanıyamaması beni delirtti. Zaten hiç arkadaşım yok, geçen sene tanıştığım insanları gördüm ve bana bakıp bakıp oha tanıyamadım nolmuş sana dediler. O anki durumumu anlatsam da anlayamazsınız. bir kadın olarak bir iki kilo alınca bile triplere giren hemcinslerimin yerinde olmayı çok isterdim. Eskiden ya ne saçmalıyorlar kilo lan bu alınır da verilir de, ölümlü dünya diye düşünen ben, şuan aşırı kilolu olan anneme benzeyeceğimi düşündükçe çıldırıyorum. Başladım diyete ve spora ama inancım yok. Yabancı bir şehirde tek başına kilolarıyla gezen bir kadın olmak istemiyorum. Evet biraz zor oldu benim için bu, bazılarına göre basit bir durum ama benim itirafım budur. Yardımcı olacaklar varsa yeşillendirebilirler.
Şımarık kızlar nedense daha çok ilgimi çekiyor.
Oldum olası senden hiç haz etmedim. Sırf arkadaşımın hatırına eyvallah diyor, selam veriyorum. Senin bulunduğun ortama katılmama adına türlü türlü bahaneler üretiyorum.
Ben bir insana başta ısınamadım mı, hiç bir zaman ısınamıyorum.
Sürekli bir ego patlaması, her şeyi ben bilirim tavırları insanları senden uzaklaştırıyor farkında değilsin. Her şeyi organize etme, her şeyi kontrolü altına alma çaban çok gereksiz ve itici.
Söyleyeceklerim bu kadar!
Nokta...
Ona o kadar bağlandım ki damarlarımda gezinen hayati bi madde imiş gibi hissediyorum. Hem seviyorum hem de bazen nefret ediyorum yaptıklarından dolayı. Acı çekiyorum onun bu umarsamazlığından bencilliğinden. Ama bırakamıyorum da. Olmuyor bi şekilde geri dönüyorum.
çok fazla sazan var bu sözlükte;

mesela geçende izindeyken sözlüğe bir bakayım dedim beşiktaş'la ilgili bir başlık açılmış * bir merak edip baktım.
ben beşiktaş'lı olmama rağmen işin içinde bir trolleme olduğunu anladım ama millet altına hemen ''tinerci'' diye döşemiş.
başlığın sahibi de ''poncik waffle'' denen beşiktaş düşmanı bir troll. önce bir güldüm, sonrasında sazanları görünce kahkaha attım.

öncelikle başlık sahibine bir bakalım;

(bkz: poncik waffle)
http://poncik-waffle.uludagsozluk.com/&p=4

sazan1
http://galeri14.uludagsoz...in-itiraflari_1463380.jpg

sazan 2 (burada 4 tane ayrı sazan var)
http://galeri14.uludagsoz...in-itiraflari_1463386.jpg

sazan 3
http://galeri14.uludagsoz...in-itiraflari_1463387.jpg
Devamı gelir, bitmez diye düşündüğüm arkadaşlıklarımın gözümün önünde bir bir yok olduğunu göreceğim hiç aklımın ucundan geçmezdi.
bu bayramda ailemi ziyarete gittim, komşusunun çocukları benimle selfie çektiler. hayatta yarı ünlülüğümün getirilerini ikinci kez tecrübe ettim.
Sinirlerimi bozuyorsun.
Sözlüğü içimi dökmek, yazarak rahatlamak için kullanıyorum ama hesabımı bilen bikaç arkadaşım var, Bu yüzden son zamanlarda rahat rahat içimi dökememeye başladım. Sanırım yakında yeni bi hesap açıcam, ordan yazmaya başlıcam. Bu kadar.
Yağmur yağarken balkondan yoldan geçenlerin kafasına su dökmüştüm. Allah affetsin.
içim ürperiyor, ya evde yoksa.
Sinirim bozuk Her şeye gıcık olmuş durumdayım ama elle tutulur bi sebebi yok. Ya da insanlar beni çok yoruyor galiba ya. Anneme bile annelik yapıyorum bazen. Hava da çok sıcak. Sıkıntımı alacak verimli bir şeyler de yapamıyorum bu eriten sıcakta. izmir ne biçim bi yer ya çok bunaltıcı nasıl dayanıyorsunuz insan nasıl gönüllü Yaşar böyle bir yerde evden kapıya çıkana kadar tüm makyajım akıyor nasıl iş anlamadım. Duvara yumruk atasım var şu an patlicam.
Arkadaslarimin ask mevzularını dinlemeyi sevmiyorum sadece sonucu soylesinler istiyorum.
çok tekdüze bir insanım ama hayatımda farklı gitmesini istediğim bir şey yok.