bugün

6 seneden sonra eminem dinliyorum. sırf rihanna yüzünden heralde. vay anasını lise yıllarını özlemişim heralde.
itiraf ediyorum babaannem smackdown izliyor.hemde hastası,hiç kaçırmaz..ayrıca bunu söylemekte garip hissettirdi kendimi.
bugun eski sevgilimle karşılaştım üçbeş sıradan muhabbeten sonra sevgilimin olup olmadğnı sordu olmadığı halde var dedim. onun vardı cunku biliyordum. tiksindim kendımden kendıme güvenıp hayır yok böyle iyiyim ama diyemedim.
-ahtopotların nasıl öldürüldüğünü, daha doğrusu yakalandıktan sonraki işlemi hiç görmemiştim ben. gördüm. "o ne vuruyo öyle taşa" deyip gidip bakmaz olaydım.

-yeni çıkan eti popkek, hani mini olan, benim ölüm fermanım! daha hiç bi markette görmedim, görmek istemiyorum, görürsem bütün paramı o markete yatırırım ben biliyorum kendimi.

-gece karanlıkta, kulaklığı kulağıma takip bildiğin disko disko müzikler eşliğinde dans ediyorum. aynadan da izliyorum kendimi. evet. *

-uzun süre aç kaldıktan sonra, ne yiyeceğime karar veremiyorum. her şey güzel görünüyo gözüme. hepsini yemek istiyorum. çok sinirlenip hiç bir şey yemiyorum o zaman, su içiyorum onun yerine şişe şişe.

-pek çok insan yabani olduğumu düşünüyo. sebebi ise şu; sosyofobik bi insanım. rahatsız oluyorum yeterince tanımadığım insanların yanındayken, konuşamıyorum. bu yeterince tanımadığım insanlarsa havalı, kibirli, yabani vs olduğumu düşünüyo. *
-üşümeyi seviyorum. böyle ellerim, burnum soğuk soğuk olsun, seviyorum.
küçükken mesut yılmaza aşıkmışım sözlük! hem de öle böyle değil. bildiğin aşkmış. gece rüyamda isim sayıklamalar hatta abartarak ellerimi tutarak anavatan partisi işareti yapıp * anap diye bağırıyomuşum. galiba hayatımda en utandığım gündü bugün, bunu öğrendiğim an.
3 yıl önceki sevgilimi rüyamda gördüm.
küçükksen serdar ortaç a aşıktım sözlük. bildiğin karabiberim deyince kendimden geçip saçmasapan dans ediyordum.
bazen salaklara, aslında hiç de salak değillermiş gibi davranmak zorunda kalabiliyorsun.... ben bunu dönem dönem proje gurubu arkadaşlarıma, patronuma, bir kaç aile büyüğüme ve okuldaki bir kaç öğretim görevlisine karşı uyguluyorum..
bugün üst üste 2 tane romantik komedi film izleyip kendime işkence ettim sözlük. şuan önce verona'ya gidip bir mektup döşemek; hemen ardından tesadüflerin hakkını verip bir kağıt paraya not düşüp karın yağdığı bir şehirde ruh eşimle buluşmak istiyorum. hey yavrum hey.
Bugün benim doğum günümdü sözlük. Güzeldi, bir sürü mutlu ufak detayım oldu ama bir yanım hep buruktu. en çok hatırlamasını istediğim kişi hatırlamadı ve aramadı. insanlar kalbimizden böyle, böyle sökülüp gidiyor işte...
işte öyle sözlük...
her şey güzel giderken bir anda boka sarıyor..
gecenin bu saati sözlükte polemik yaratıp siyaset yapan adamlardan nefret ediyorum. bir insan 24 saat farklı görüşteki bir partiyi, ideoloji aşağılıyıp durur mu lan. mal mısınız oğlum. beyin nöronlarınızı mı yaktınız.
bu sözlüğe akıl sır ermiyor arkadaş. bir bakıyorum ki yazdığım bir entry sonrası mesaj yağmuruna tutuluyorum. ''ya hocam allahaşkına nerden aklına geldi bu kikiki hahaha huhuhu'' bir bakıyorsun ''ulan varya şimdi bunu da yazınca kopar millet ha mınski'' diye yazdığın entry için tık olmuyor.

tamam şimdi bana mesaj atıp, nick altına oylanmak için yazan yazar yazıp veyahut yazdığım bir entry ile başlığa bana ayar verdiğini zannedecek bkzlar vermeye kalkışacak ergenler olacaktır, yanlış şeyler yapıyosunuz, yapman. şurda başımızdan geçen ve anlam veremediğimiz şeyleri paylaşıyor, fikirlerimizi kota sınırı olmadan, rapidshare'e muhtaç olmadan paylaşıyoruz ne var yani?

bu da böyle ilginç bir sorunsalımdır. bu ''sorunsal'' da iyice yapıştı azımıza aminüm. normal hayatta kaç kere kullandıysak sanki.
sırf erkek arkadaslarıma cok vakıt ayırıyorum dıye sevdığim kız bana artık ayrılalım dedi.. terkedildim ..ağlamaklıyım.
galiba bazen çok saf olabiliyorum sözlük.

+piç arkadaş
-ben.

+bana bir tane puding versene.
-neyli puding?
+sütlü puding.

bunun üzerine pudinglerin olduğu reyona giderim ve

-oğlum, sütlü puding kalmamış. kakaolu, vanilyalı bir de muzlu var.
+puahhahaha. oğlum sütlü puding mi olur lan. zaten bütün pudingler sütlüdür. kakaolu ver safım benim.
sözlük şu an yoldayım ve yürüyorum.. 2 kişi var önümde 2 si de erkek, biri gökhan özen söylüyüor.

öbürü de nolur buluşak nolur buluşak mahmut diyor birine.

takipteyim pür dikkat onları dinliyorum.

ayrıca çocuğun biri de millete şeker uzatıyor
buraya aşk hikayesi yazanları sevmek gelmiyor içimden sözlük. anlayamıyorum da böyle, yıkılıp gidiyorum sonra.
mesela bugün canım sıkıldı kıral tiviyi açıp alt yazıları okudum. bir allahın kulu bile sıradaki şarkıyı canımdan çok sevdiğim moody'e armağan ediyorum (vs)şeklinde cümleler kurmamıştı. çok kırıldım.*
itiraf ediyorum 2 gündür aynı şarkıyı dinliyorum.
http://fizy.com/#s/1mwoqt
Ne süper bir rüyaydı ya uyanmasaydım keşke.

edit: güzel olan şeyelr unutulurmuş. hala merak ediyorum neydi diye.
jüpitere karşı bir sempatim var. gezegen olan jüpiter ama. çok çekici geliyor ismi. yapısı da hoş falan. bilmiyorum artık bu işin sonu nereye gider.
itiraf ediyorum alışveriş yapmaya bayılıyorum.ayrıca birşey beğendiğimde annem beğenmezse onu almak içimden daha çok geliyor.evet inatçıyım..ama bugün aldığım elbise de bana haksızlık yaptı.tarzlarımızın farklı olduğunu kabul etmesi için ne yapmalıyım? bunca senedir bir bulamadım.
sana bir şey yazmak için bile değer bulamıyorum artık. eskiden defterler biterdi ama artık 'sen' bile büyük gibi. sen nefes al yeter. beni de bırak gideyim. belki başkaları senin gibi olur.
bence sakine son yazısını ben bu yazıyı sana yazdım başlığına yazmalıydı.
itiraf ediyorum ben bilgisayar başındayken mesajlaşmaktan nefret ediyorum. ben aslında bilgisayar başında değilken de mesajlaşmaktan nefret ediyorum. ama çok mesajlaşan arkadaşlarım var bir de cevap atmayınca kızan. benim odamda küçük bir yerde telefon çekmiyor. telefonumu oraya koyup arkadaşlara bizim evde telefon çekmiyor yaa diyorum. kimseyi kıramıyorum nedense. çok iyi kalpli miyim yoksa çok kötü kalpli miyim bilemedim sözlük. ama evet yapıyorum bunu. hatta şu anda telefonum burda. annem sözlük yazarı olsa ya acil bir şey olsa evladım diye özel mesaj atardı. ama eminim annem şey'i ayrı yazmazdı.