bugün

insanları oldukları gibi değil görmek istediğimiz gibi görüyoruz. Ta ki gözümüzün içine bir şeyler sokulana kadar. Sonrası hayal kırıklığı.
hiç aşık olmadım ben. gariptir ki çok kez bağlandım en derinden. şıpsevdi oldum hep, gönlüm kaydı hemen. belki de her seferinde aşktır ümidiyle. ama hiç aşık olmadım ben.

sebepsizce yerimde duramayarak ve en hareketli şarkıları açarak dans ederim kendi kendime, içim kıpır kıpır ve ağzım kulaklarımda sırıtarak. iyimserliğin dibine vururum bazen, öyle olmadığını bildiğim halde iyi olduğuna inandırırım kendimi. sonra sanki mutlulukla mutsuzluk arasında net bir çizgi varmış gibi kayıveririm mutsuzluğa. buda öyle böyle bir mutsuzluk olmaz, en damar şarkıyla bi kaç bi şey yudumlamalık. ağladığını bacağa düşen damlalardan anlamlık. dünya üzerindeki hiçbir insan tarafından sevilmediğini, sevilmeyeceğini ve hatta tanrı tarafından bile terk edilmiş hissetmelik bir mutsuzluk.

birine hiç aşık olmadım ben.

hayatımda beni seven insanlara en az bir kere beni sevmediklerini düşünerek ihanet etmiş biriyim ben. beni hayata getiren hayatımdaki en önemli insandan nefret edebilmiş bi insanım ben. nefret ettikten sonra onu kaybettiğini düşünüp sabaha kadar ağlamış bi insanım ben. hayatına aldığı tüm insanlara sevgisinin tamamını adamış ve aynısını hissedemeyince yıkılmış bi insanım ben.

hiç aşık olmadım ben.

başladığım hiçbir işi başaramadım, yarım bıraktım. hiçbir şeyden sonuna kadar memnun kalamadım. bencil olduğumu başkalarından duyunca çıldırdım ama geceleri aklımda olan tek şeydi. ailem belkide çoğu kişinin isteyeceği bir aile ve aslında benimde kimseye değişmeyeceğim bir aile olmasına rağmen hiç yetinmedim hep eksik kaldı bi şeyler. hep eksiğim ben.

aşık olmadım ben.
Eskiden sevdiğim ama kendimi bir türlü sevdiremediğim kişi arkadaşımın hesabını kullanarak benle konuşmaya çalışıyor. Bir gün patlayacağım ama hayırlısı
3 ay kadar önce asosyal sözlükte modlarla tartıştım ve bugün buraya gelmeye karar verdim.
yaş 30a dayandı , iş belki tamam lakin manevi yoksunluk had safhada
Sekizinci sınıfta ilk defa birini sevdim günlerce evlerinin etrafında dolaştım olur da görürüm diye çünkü okulda görmek yetmiyordu daha sonra tüm cesaretimi toplayıp karşısına çıktım ve onu sevdiğimi söyledim ama o hayatımda başka biri var dedi meğer okul birincisiyle çıkıyormuş işte o andan sonra aylarca kendime gelemedim suzan suzi şarkısı dilimden ve zihnimden eksilmedi. Geçenlerde baktım ondan da ayrılmış üzüldüm.
en büyük keyfim; akşamları arabamla tek başıma, ferah ve yeşil bir parka gidip çimlerin üzerinde yarı uyanık gözlerimi kapatmak. üstelik bugünler de esiyor başkent.
https://instagram.com/p/BJLbwWJDipo/ bu bebeği görüp tanıyana kadar kariyer düşünen bir bireydim ama bu bebekten sonra anladım ki yaşasın anne olmak,yaşasın çocuk sahibi olmak.
eski hesabımı silip yeni hesap açtım. 8.nesil hesaptan 11.nesile geçtim. ve gözlerim eski arkadaşları arıyor.
ardımı toplamakta hiç bu kadar zorlanmamıştım..
Bu kuyunun bu kadar derin olabileceğini, ancak hak bilebilirdi.
bir kaç ay önce hüsnü çobanın fragmanda öldüğünü görünce ertesi gün hüsnünün fotograflarını cıkartıp giysilerimize igneyle sabitlemistik. tüm okulda öyle gezdik. bilişim sınıfî oldugumuz icin tüm bilgisayarların ekranlarına hüsnü çobanı koyduk ve tüm okul derse girdiğinde biz çıkıp " arka sokaklar" şarkîsını bağırarak koridorda söyledik. baya saykoydu sınıf.

bunu niye yaptık bilmiyorum. ama abi çok eğlenceliydi lan
Universitede yapilan uluslararasi bir projeye secildim.hayatta ilk defa yirt disina cikma firsati gecti elime hemde en ilgili oldugum alanda. Sabah bu sevincimi paylasmak istedim babamla. Soyledim ve hic tepki vermedi. Hicbir sey soylemedi tipki bundan once olan her seyde oldugu gibi. Universiteyi tam burslu kazandim gercekten babamin buna sevinmesine universiteyi kazanmamdan daha cok sevinecektim ama o sadece iyi deyip gecti . bu gune hep takdir belgesi aldim arkadaslarim sinifi gectikleri icin takdir edilirken benim babam karneme bile bakmadi. Biliyorum fazla acitasyon yapiyormusum gibi duruyor ama insan kiriliuor ya. 21 yasima gelmisim hala bir seyler basarmak istememin sebebi babamin sadece kuru kuru diyecegi bir aferim . ama artik akillandim ondan bir sey beklememen gerektiginin ve hayatta olmasina ragmen beni babasiz biraktiginin farkina vardir. Artik tek soyleyebilecegim baba senddn gercekten nefret ediyorum.
Ben gittim griyi seviyorsun diye gri yün aldım atkı örmeye başladım sen git o....larin fotolarını begen eski kız arkadaşlarınla takipleş Allah onun belasını versin o şişlerle şişliycem geberticem onuuuuuu.
Sanırım itiraf gibi itiraf olacak. Sevgili kişisi kaç gündür evlilik olayından bahsediyor ve ben sürekli kaçamak cevap veriyorum. Şimdi asıl itiraf ben kendimi evliliğe hazır hissetmiyorum ki ve daha kafamda bir şeyleri oturtmadım. Şu an evlilik bana uzak geliyor.
erkek kardeşimin kız arkadaşının 7 aylık hamile olduğunu öğrendim. anneme söyleyemiyorum çünkü söz verdim, böyle kendi kendime düşünüp duruyorum.

hala oluyorum, benim için muazzam bir duygu. kızın hamile olmasına da takılmıyorum herkesin başına gelebilir, benim de başıma gelebilirdi. ancak toplum baskısı gözümü korkutuyor, ben kardeşimin yanında olmak zorundayım ve olacağım da.

bu durum nasıl açıklanır, aileye ne söylenir inanır mısınız kafam allak bullak.
iki yüzlü insanlarda bıktım ve nefret ediyorum. Fakat itiraf etmeliyim ki bazen kendimi iki yüzlü hissediyorum. Nedenini bilemiyorum ama dedikodu yaptığım zamanlarda oluyor bu şey.
Son zamanlarda hayatımı kolaylaştıran tek şey oje kurutucu. Kendime tanımım ise uğursuzluk.
Etmiyorum amk, hadi bakalım etmiyorum!
24 yaşındayım. bu sözlükten çok sağlam insanlar tanıdım. çoğuyla hala görüşüyoruz. sağolsunlar. reelde 24 yaşıma kadar tanıştığım insanların çoğuna ısınamamış biri olarak buradan tanıştığım kişilere baya ısındım. Hayat işte.
Böylesi bi Adam değildim. Her gece içmeye başladım. Evlenmem lazım yoksa bu gidiş gidiş değil.
buradaki bi yazarın sesi çok hoş.
Bir zamanlar 'Eksi Bir' en sevdiğim şarkılardan biriydi. Diğeri de 'Gözlerinin Yeşilini Özledim'. Ergenlik işte.
Yarın sınavım var ve çalışmıyorum hatta uyumayı düşünüyorum. itiraf mı değil mi tartışılır.
Yalnız kalmaktan hiç bu kadar sıkılmamıştım.
Ülkem için üzülüyorum ama öfkem üzüntümü bastırıyor.
Üç gün daha iktisat çalışırsam iktisat kusacağım.
Sıkıntıdan iki kilo fındık yedim.
internet paketimin yenilenmesine üç gün var ama 1 gb kaldı, muhtemelen yetişmeyecek.

Babam bu kadar güzel araba kullanmayı nerden öğrendi.
göbeklendim. benim gibi adam nasıl göbeklenir abi ? Neyse amele birasına son...