bugün

bir arkadaşımla sıkça takıldığım bir çay bahçesi var her mevsimini ayrı severim, sandalyeleri eski, masaları sallanıyor ama hiç bir şeyi değişsin istemiyorum çünkü çok fazla dinledi bizi, hayallerimizi, yaşadığımız üzüntüleri, gülüşlerimizi...
kapı açık sıçmaktan hoşlanmıyorum, aslında eğlenceli ama nedense odadan biri çıkacakmış gibi hissediyorum her şey psikolojik tabi.
Kendini akıllı sanan bazı insanların yalanlarına ve sahte hareketlerine inanıyormuş gibi yapıp beni kandırdıklarını sanmalarını ve bu iyi halime dayanarak en fazla ne kadar şebekleşebildiklerini izlemeye bayılıyorum.
Az önce düşün ki o bunu okuyor diye bi başlık gördüm. Bi o'yum bile yok anasını satayım.
Kimseye mi insanın içinde kini öfkesi sevgisi veya yarım kalmışlığı olmaz anlamıyorum.
Sanıyorum şu an rahat battı, ben bi gidip kime dertlensem diye düşüneyim.
Müslüm Gürses öldüğü zaman çok üzülmüştüm..
Bugün çok yakın arkadaşımla buluştuk onu o kadar çok özlemisim ki. Aylar sonra ilk defa ona sarıldığımda ağlamak istedim. Sohbetini, neşesini ozlemisim. Keşke hala iç içe olabilseydik.
Sanırsam aşık olduğum ödevlerimde hep yardım eden kız kankamın ödevine yardım ediyorum. Önce tamam demiştim uykum gelir gibi oldu yapamayacağım heralde ya kusura bakma dedim. Gülerek hep böyle yapıyorsun daha güvenmem sana dedi. Uyuyamadım çözeceğim 60 soru. Hem sınava çalışmış oluyorum hem de ona yardım ediyorum.
bazen salak gibi davranabiliyorum. ama bunu bilerek yapmıyorum. o zaman bu bunun içimden geldiğini gösterir. salak mıyım lan ben?!
Sen öksürdün ya benim ciğerim söküldü. Sen iyi ol benim burnum boktan çıkmasın. Sen şimdi hasta oldun ya ben sana eldiven aldım battaniye!! Aldım artık hiç hasta olmayacaksın.
mal gibi oturuyorum gecenin bu saatinde bi 33cc.
Yaşadıklarım hala ilk günü tazelikte canımı yakıyor.
Buraya bin yıldan sonra girip şunu yazıp çıkacağım: Kendi canından annen bile olsa yanında, biliyorsun karaterini,seni seçerek doğurmadı. Bu kadar çok seveceği insanın karakterini,kimliğini seçmedi. Dolayısıyla seçilerek değil, kendiliğinden mecburi bir sevginin hedefisin.
Annen bile seçerek, seni sen olduğun için değil, mecburiyetten seviyor yani. işte bunu anlayınca yalnız olduğunu da anlıyorsun. Yalnızlık sadece Allah'a mahsus değilmiş. Onun ruhundan üflenen hepimiz aslında yapayalnızmışız.
bazı soruların gerçekten cevaba ihtiyacı var. bilinmezlikler içinde insan daha ne kadar yaşayabilir yaşamak isteyebilir ki?
Çok canımı yaktığı oldu, çok mutlu ettiği de. Ama son yaptığı gibi bir şeyi hiç yapmamıştı. Hiç bu kadar sarsılmamıştım. O kadar üzülmüşüm, sıkıntıya girmişim ki avuçlarımın içinde bir sürü kırmızı kırmızı noktalar gördüm bu sabah. Çocukluğumdan beri Bir şeyi çok dert ettiğimde hemen belirir bunlar. Ben de şaşırdım. kendime ilk kez bu kadar üzülmemeliyim dedim. Gerçekten yapmamalıyım, kendimi mahvediyorum da ne olacak. Tüm gece düşünüp durdum ne kazandım. Dedim de, dedim işte sadece.
Ne bitmez hastalikmis arkadas, surunuyorum bildiğin.
Hic bir sey yapasim yok, berbat bir haldeyim. Ben de gunesli gunler görmek istiyorum artik, bitsin bu cile.
sevdiğim insanın whatsapp resmini dahi göremiyorum artık.
söylesene sözlük, dibi görmeye ne kadar kaldı?
aslında utangaç biriyim. yıllardır yenmeye çalışıyorum. bu tarz yerlerde esip gürlerim ama gerçek hayatta yanakları kızaran biriyim.
Ablamin kaynanasindan nefret ediyorum. Hatta nefretten ote bi duygu. Ukala kendini begenmis bi insan. Ayrica ultra gorgusuz. Ayi oglu ayi.
kot pantolonun altına çorap giymeyen, çıplak ayaklarını fıt fıt oynatanlar mutsuzluk sebebim.
O mal burda agzina tukurdugumun pustu .
Rastlayamadım amk dünyasında insan gibi seven birine.
hayatıma giren ve yaşam tarzımı eleştiren insanları değiştiriyorum, yaşam tarzımı değil. böyle de prensip sahibiyim.
Bugün yeğenime bakıyorum ve anladım ki çocuk olayı hiç bana göre değil artık eminim.

Bu ne lan benim uykum geldi onu sallamaktan sıpanın umrunda değil tavanları inceliyo allahsız.
Benim raki ve dertlesme zamanim gelmis . Ya aglama krizine gircem yada birisiyle cok fena kavga edicem hincimi cikarmam lazim .
alti yaşina kadar gece altima işedim.