bugün

Acayip uykum var. Ellâm sahuru bekleyemiyecem.

(bkz: ellâm ı bilenler buraya)
eftelyamı bulana kadar yalnız kalmaya devam edicem.
kendime göre kız bulamıyorum be arkadaşlar. benim değer yargılarıma uyan bir kızı ne zaman bulacam ben çok merak ediyorum.
ciddi ciddi sevdiğim kız önceki sevgililerinden biriyle aynı evde falan kalmış. hem de şehir dışında. oturup tv izlediklerini de sanmıyorum. bunu bana anlatmasındaki nedeni de anlayamadım zaten. çünkü bana kanka diyor. gerçi ben de ona kanka diyorum ama neyse işte öyle. şimdi gelse bu kız bana teklif bile etse kabul edemem zaten. içime kurt düştü bi kere. bana utangaç, ailesinden gizli kapaklı iş çevirmeyen bir insan lazım. artık takılmalık insanlarla takılmak istemiyorum. gerçekten sevmek, bağlanmak istiyorum. ancak çevremde böyle bir insan yok şuanda. yaşım 21 ama bu konularda 30 yaşındaki bir insan gibi düşünüyorum. aklım şeyimde değil yani. çok kararsızım anlayacağınız. aklı başında insanlardan tavsiyeye ihtiyacım var.
Yazacak baslik bulamadim be sözlük. Gerci millet baya döktürmüs ne dertli milletiz. Neyse kendi karanligima dönsem iyi olcak.
psikolojik sorunlarım olacak evet yakındır.
Sana her baktığımda anlıyorum zaten Allah belamı verecek, veriyor. insan ettiğini çeker derlerdi inanmazdım ama artık adım gibi eminim bana tek bir mutlu an nasip olmayacak.
iyi geçen bir günün ardından gecenin boka dönmesi ne demek bilir misiniz ? şuan en iyi ben bilirim. maalesef.
Sebebi sevgiliyi korumak olsa bile
başını alıp gitmek sevdaya dahil değil. Çünkü seven insan sen acıya gitsen de yanında olmak ister. kendinden ayıramazsın onu. Ayrılmak en büyük acıdır ona.
işsiz bir günüm olursa fake hesap alıp gerçek itiraflarimi yazacağım.yoksa bu yazılar hep duygusalli,sinirlenip yazıya dokmeli.gönül isterdi buraya yazacak bişey bulamamayi ama işte kader diyip işin içinden çıkalım.
şuan radyoda yayına katılan 12 yaşındaki kızları dövmek istiyorum , kadına şiddete kesinlikle hayır ama bunlar çocuk dövmek lazım.*
Bir daha izin almayacagım. başka hesaplardan girmekten kanser oluyorum yoksa.
bu neşeli ve parıltılı kalabalığın arasında yalnızım.
sonunda diplomamı alıp mezun oluyorum. işte bu...
toplasam buraya yazabileceğim 25 entryden 25 itirafım var. bu can sıkıcı olmasıyla birlikde. itirafım şudur..
özlemle barışmak için can atıyorum. kendisi ne kadar gerizekalının başkanıda olsa.
Androidte mediagetter sayesinde dailymotion ve youtubedan video ve şarkı araklayabiliyorum ama ios kullanmaya başlayınca ne halt ederim bilmiyorum.buna rağmen heryerde androidi itin götüne sokuyorum.
düşünmeden sorgulamadan aslını astarını öğrenmeden kendince ahkam kesen insanlara tahammül edemiyorum. birden bi soğuma geliyor. hadi hayırlısı olsun bakalım.
facebook'umu açtım ama mesajımı gördüğü halde cevap vermiyor beni önemsemiyor...
k*rtleri savunan türklerden, k*rtlerden ettiğim nefretten daha çok nefret ediyorum.
mutluyum diyorum aşık mısın diyorlar. Aşkın mutluluk getirdiği nerede görülmüş?
yüksek lisans mülakatlarım var. çalışmam lazım ve ben kendimi yorgun ve umursamaz hissediyorum. yıl kaybetmek istemiyorum ama çalıştığım da yok. (bkz: ironiye gel)
bir ay sonra (bkz: dikey geçiş sınavı)'na gireceğim ama ne yapacağıma, ne okuyacağıma hala karar veremedim. dımdızlak ortada kalmaktan çok korkuyorum.
ramazanda alkol alıyorum.
alışkanlıklar zor.
sözlükteki zihniyet şu an bana o kadar batıyor ki herkesi imha etmek istiyorum.

herkesin suratına tek tek bağırabilsem keşke.
Okul bitti işe başlanan gerek. Ve buna hazır değilim.