bugün

uzun bir süre olmayacağım.
itiraf basliginin bir istisna oldugunu soyleyip sonra da entry'min silinmesine kil oluyorum!

Basliklardaki 50 karakter siniri kaldirilsin artik anasini satayim ya! 55 kafi.

(bkz: başlıklardaki karakter sınırı 55 olsun kampanyası)
mavi saatime ihanet edip beyaz bir tane aldım.
Yalnızım lan, epey yalnızım hem de.
Keşke hiç sevmeseydik birbirimizi, hiç söylemeseydik o özel sözleri ve hiç vermeseydik birbirimize tutamayacağımız o sözleri... Her gün otobüste gördüğüm sıradan bir kız olsaydın mesela yada sınıfımda tek kelime dahi etmediğim arka sırada oturan biri, yeter ki görebilseydim seni...

Sarı bir kağıt parçasından ibaretti herşey
Cüzdanımın içine her gece usulca koyduğum
Solgun yüzü unutma bakmaya korktuğun
Unutma sakın, kendimden bile koruduğum...
ilk 3 hobimden biri karşımdaki kişiye sözcüklerle şaka yapıp ardından da şaka şaka demek. Büyümüyorum napıyım, içimdeki çocuk bırakmıyor bu huyunu. Aha şimdi yeni yaptım da yazıyorum. Daha şaka şaka kısmına geçmedim, şimdi geçeceğim.
evde bir haftadan sonra bunalıyorum kaçıp kurtulmak istiyorum, yalnız yaşamak istiyorum. büyüdüm galiba biraz.
inci sozlukte kendimi erkek gibi gosteren bir nick aldim.yardiriyorum suan ve kimse takmiyor.
Bende biraz sans olsaydi anam beni erkek dogururmua be sozluk.
Edit: bunun eksilenecek nesi var ki. Hadi bi daha eksileyin.
suan beni mutsuz eden tek şey yediğim üzümün çekirdekli olması.
Hayatimin kontrolu elimde değil ve ayni sahneleri yasamaktan biktim.
evde oturmaktan kıçım büyüdü sözlük. Bitsin artık tatil. Bi de kim demiş itiraflar okunmuyor diye hepsini okuyorum valla yazın siz ben okuyup sizim adınıza da üzülüyorum dua bile ediyorum size. Yazın dostlarım sizleri seviyorum sözlüğü de .
seni çok özledim.
Bari bu sefer güvenim boşa çıkmasın. ne olur sanki.
yersiz kuruntular yapmaktan bıktım sözlük. evet, mantıklı düşünüp imkansız olduğunu anlayınca düzeliyor. ama o zamana kadar adını bile koyamadığım duygular altında eziliyorum. kendimi yiyip bitiriyorum adeta. "ya öyleyse" hissi çok acıtıyor sözlük.
Bi keresinde bir arkadaşımın facebooku benim telefonumda açık kalmıştı ben de bunu keşfedince bütün mesajlarını okumuştum. Sonra kendimden soğudum "ahahah adama bak yaa" diye alay ettiğim her abazan mesajına cevap veren biriyle arkadaşlık etmek zorundayım diye. Kahrolasıca iş dünyası.
Bazen tanınmak istemezsin, gücünü, yeteneklerini göstermek istemezsin çünkü insanlar seni onlar olmadan annenin çocuğunu severken ki saf haliyle sevsin istersin.

Bunun çok düşük bir ihtimal olmasıyla birlikte tabi ki herkes başına neler getireceğini bilmeden şöhret, güç, yetenek ister.
ben bile sarı oldum ya hayatta büyük konuşmamak lazımmış cidden.
Ne kadar aksiyonlu bir hayatım var sözlük karakoldan geliyorum sabahın bu vakti.
berbat manzaralar allah düşürmesin de polislerle kanka olduk artık.
Hiçbir istediğim olmayacak, biliyorum.
Tüm ayarlamalarimin boşa gitmesi ihtimali yarından sonra belli olacak stress seviyem piklerde offfff bi günaha ve sevaba dua etmek budur.
üstün olduğumun ne yazık ki farkındayım .
(#3292552) ben bunlara niye bu kadar takıyorum sözlük ? neden sanal bir ortamın beni bu kadar sarsmasına izin veriyorum ? inciniyorum. birbirini tanıyıp seven ve bazı entrylerinde birbirlerinden bahseden yazarlara özeniyorum. bunu okuyorsanız beni de alın lan yanınıza. çok yalnızım sözlük. işin kötüsü nedenini de biliyorum, ben seçtim bunu, kimsenin samimiyetine inanmadım çünkü. yüzüne bakılmayacak insanların yüzüme bakıp parlayan koca gozleriyle yalandan gülmeleri beni parçaladı. ben niye böyle oldum, niye duygusala bağladım lan ? çok gülmek çok neşeli olundugu anlamına gelmiyormuş demek. bana kucak aç sözlük. seni seviyorum.
aşık olamıyorum.
canım sıkılıyor, kendimi sonu olmayan dipsiz bir boşlukta hissediyorum.
Iftarda soda öneririm hazmedemeyenler varmış.